1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. 11 Ocak 2017 tarihli atama kararları yayımlandı
11 Ocak 2017 tarihli atama kararları yayımlandı

11 Ocak 2017 tarihli atama kararları yayımlandı

11 Ocak 2017 tarihli ve 29945 sayılı resmi gazetede Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Kültür ve Turizm, Maliye ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına Ait Atama Kararları yayımlanarak yürürlüğe girdi.

A+A-

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına ait atamalar, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına ait atamalar, Kültür ve Turizm Bakanlığına ait atamalar, Maliye ile Ulaştırma Bakanlığına ait atamalar ve Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığına ait atamalar 11 Ocak 2017 tarihli resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında yapılan atamalar: Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa KURUCA’nın bu görevinden alınması, 5502 sayılı Sosyal Güvenlik Kurumu Kanununun altıncı maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Birinci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Bakanlık Müşavirliğine Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı Başkan Yardımcısı Mustafa KURUCA’nın atanması, 657 sayılı Kanunun ilgili maddeleri, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin ilgili maddesi ile 2451 sayılı Kanunun ilgili maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında yapılan atamalar: Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdür Yardımcısı Mustafa ŞİMŞEK’in başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ilgili maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Kültür ve Turizm Bakanlığında yapılan atamalar: Teftiş Kurulu Başkanlığı Başmüfettişi Yahya KIRLANGIÇ’ın başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun ilgili maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Maliye Bakanlığında yapılan atamalar: Mardin Defterdarı Zafer GÜLER’in, Çanakkale Defterdarı Mustafa IŞIK’ın, Siirt Defterdarı Meral DÖNMEZ’in, Şanlıurfa Defterdarı Ali Osman KARAKÖSE’nin, Malatya Defterdarı Murat YİĞİTER’in başka bir göreve atanmak üzere bu görevlerinden alınmaları, 2451 sayılı Kanunun ilgili maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Açık bulunan birinci derece kadrolu ve + 3600 ek göstergeli Bakanlık Müşavirliğine, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Araştırmaları Merkezi Başkanı Prof. Dr. Yusuf Suat HASÇİÇEK’in atanması, 657 sayılı Kanunun ilgili maddeleri, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ilgili maddesi ile 2451 sayılı Kanunun ilgili maddesi gereğince uygun görülmüştür. Atama kararları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler