1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. 23 Ekim 2014 Atama Kararı 6 Bakanlık'ta Atama Yapıldı

23 Ekim 2014 Atama Kararı 6 Bakanlık'ta Atama Yapıldı

Başbakanlık dahil 6 Bakanlıkta atamalar gerçekleştirildi.İşte Bakanlık bakanlık Yapılan O atamalar;

A+A-

23 Ekim 2014 Tarihli gazete ile birlikte Bakanlıklara ait Atama Kararları da yayımlandı. Bugün Yayımlanan resmi gazete ile Başbakanlık dahil 6 Bakanlıkta atamalar gerçekleştirildi.İşte Bakanlık bakanlık Yapılan O atamalar;

Başbakanlığa Ait Atama Kararı

23 Ekim 2014 Tarihli Atama Kararı ile Isparta İl Müftülüğüne Galip Akın, Başbakanlık Müşavirliğine Ali Öztürk, Başbakanlık Müşavirliğine Bünyamin Korkmaz atandı.

Avrupa Birliği Bakanlığına Ait Atama Kararı

23 Ekim 2014 Tarihli Atama Kararı ile Avrupa Birliği Bakanlık Müşavirliğine Ahmet Can Turpçu atandı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına Ait Atama Kararı

23 Ekim 2014 Tarihli Atama Kararı ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlık Müşavirliğine, Ali Aybey atandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına Ait Atama Kararı
23 Ekim 2014 Tarihli Atama Kararı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğüne, Muhammet Ecel, Bakanlık Müşavirliğine, Hüseyin Yürük, Bakanlık Müşavirliğine, Yavuz Subaşı atandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığına Ait Atama Kararı
23 Ekim 2014 Tarihli Atama Kararı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Konuk, Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu Üyeliğine Abdulvahit Fidan, Yönetim Kurulu Üyeliğine Ömer Koca atandı. Türkiye Elektrik Ticaret ve Taahhüt A.Ş. Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Feridun Alak atandı

Sağlık Bakanlığına Ait Atama Kararı
23 Ekim 2014 Tarihli Atama Kararı ile Sağlık Bakanlığı Müşavirliğine Müsteşar Yardımcısı Dr. Ekrem Atbakan, Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına Uzm. Dr. Mehmet Bakar atandı.

23 Ekim 2014 Tarihli ve 29154 Sayılı Resmi Gazete

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler