1. HABERLER

  2. SİYASET HABERLERİ

  3. 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Genelgesi Yayımlandı
25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Genelgesi Yayımlandı

25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Genelgesi Yayımlandı

Başbakan Ahmet Davutoğlu İmzalı 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi Genelgesi 5 Şubat 2015 tarihli Resmi Gazetede...

A+A-

5 Şubat 2015 tarihli Resmi gazetede 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ile İlgili 2015/2 Sayılı Başbakanlık Genelgesi yayımlandı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu imzası ile yayımlanan genelde de; 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi 7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacağı Seçimin her aşamasında görev alması muhtemel kamu personelinin yıllık izinlerinin plânlanmasında seçim tarihinin dikkate alınması gerektiği belirtildi. Seçimde İl ve ilçe seçim kurulları ile koordinasyon içerisinde, kamu personelini de mağdur etmeyecek şekilde gereken tedbirler alınması gerektiğinin altı çizildi.

Genelgede;  Seçim Kurulu başkanlıklarının personel ve yer tahsisine ilişkin taleplerinin ivedilikle karşılanması gerektiği, ihtiyaç duyulacak her türlü taşıt, bilgisayar, yazıcı, modem, kesintisiz güç kaynağı, jeneratör gibi araç gereç ve bunları kullanabilecek nitelikli işgücü desteği sağlanması gerektiği vurgulandı.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler