1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. 7 Bakanlığa Ait Üst Düzey Atama Kararları Yayımlandı
7 Bakanlığa Ait Üst Düzey Atama Kararları Yayımlandı

7 Bakanlığa Ait Üst Düzey Atama Kararları Yayımlandı

Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma, Millî Eğitim ile Sağlık Bakanlıklarına ait üst düzey atama kararları 7 Temmuz 2017 tarihli ve 30117 sayılı resmi Gazete’de yayımlandı.

A+A-

Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kalkınma, Millî Eğitim ile Sağlık Bakanlıklarına ait atama kararları 7 Temmuz 2017 tarihli ve 30117 sayılı resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi. 7 Bakanlığı yapılana üst düzey atamalar aşağıdaki gibidir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığında; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğüne Banu Aslan Can atandı.

Dışişleri Bakanlığında; Dışişleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcılıklarına Büyükelçi Kaan Esener, Büyükelçi Ümit Yardım, Güneydoğu Asya ve Pasifik Genel Müdür Yardımcılığına Tercüme Dairesi Başkanı Armağan İnci Ersoy atandı.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Batman İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne Nurettin Kiyas, Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğüne Genel Müdür Yardımcısı Muharrem Selçuk, Tarım Reformu Genel Müdürlüğüne Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Burak Keser atandı.

Kalkınma Bakanlığında; Kalkınma Bakanlığı Müşavirliğine Planlama Uzmanı Ramazan Güven, Müsteşar Yardımcılığına Bakanlık Müşaviri Hayri Maraşlıoğlu, Sosyal Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürlüğüne İktisadi Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürü Emin Sadık Aydın atandı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığında; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müşavirliğine Rehberlik ve Teftiş Başkanı Zafer Yıldırımlı atandı.

Milli Eğitim Bakanlığında; Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanırken Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Sabahattin Dülger, Kırklareli İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Murat Aşım atandı.

Sağlık Bakanlığında; Sağlık Bakanlığı Müşavirliğine Semiha Paksoy atandı. 7 Temmuz 2017 Tarihli ve 30117 Sayılı Resmî Gazete için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler