1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. 85 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Sayfası

85 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Sayfası

5 Belediye, 1 Sulama Birliği, 1 TSK Özel Eğitim Merkezi İlanları Yayınladı Başvurular Başladı Personel İstihdamı İlanları Tek Sayfada

A+A-

Bu sayfada paylaştığımız personel alımı ilanlarına başvurmak için İş Kur Müdürlüğü'nden veya resmi internet sitesinden yapılacaktır. Her ilan için ayrı ayrı şartlar belirlenmiştir.

İnebolu Belediye Başkanlığı Silindir Operatörü alımı için ''Zemin Sıkıştırma Makinesi(Silindir) Sertifikası Veya Bonservis Sahibi Olmak Meslekte En Az 3 Yıl Deneyim Sahibi Olduğunu Resmi Belge İle Belgelemek Şartları Aranacaktır. İlköğretim ve ortaöğretim mezunları başvurabilecektir. Personel Alımı İçin Tıklayınız.

Beşikdüzü Belediye Başkanlığı Kamyon Şoförü alımı için E sınıfı ehliyeti bulunmak. Herhangi bir işyerinde Ağır Kamyon Şofürü olarak en az 5 yıl çalışmış olmak. İlköğretim ve ortaöğretim mezunları başvurabilecektir. Alımı İçin Tıklayınız.

Beşikdüzü Belediye Başkanlığı Ekskavatör Operatörü alımı için. Ekskavatör sürücü belgesine sahip olmak. Kişinin sürücü belgesi sadece G sınıfı ise Ekskavatör Operatörü belgesine sahip olmak. Herhangi bir işyerinde en az üç yıl Ekskavatör Operatörü olarak çalışmış olmak. Ekskavatörün taşınması sırasında taşıyıcı kullanılacağından E sınıfı ehliyeti olması gerekmektedir. İlköğretim ve ortaöğretim mezunları başvurabilecektir. Personel Alımı İçin Tıklayınız.

Beşikdüzü Belediye Başkanlığı Greyder Operatörü alımı için. Greyder sürücü belgesine sahip olmak. Kişinin sürücü belgesi sadece G sınıfı ise Greyder Operatörü belgesine sahip olması gerekmektedir. İlköğretim ve ortaöğretim mezunları başvurabilecektir. Personel Alımı İçin Tıklayınız.

Horasan Belediye Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni alımı için. Lise Mezunu olup, Bilgisayar İşletmeni MEB onaylı sertifikaya sahip, 1 yıl deneyimli olmak, Kamuda en az 9 ay süreli Bilgisayar işletmeni olarak çalışmış olmak, Ofis Programlarını iyi derecede bilmek, Bilgisayar İşletmeni mezunlarından MEB onaylı sertifika istenmeyecektir. Personel Alımı İçin Tıklayınız.

Horasan Belediye Başkanlığı Elektrikçi alımı için. Daimi statüde Elektrikçi Mesleğinde çalıştırılmak üzere 5 Beş kişi alınacaktır. Ustalık veya Kalfalık Belgesine sahip olmak. 10 Yıl Deneyimli Olmak. EML Elektrik Bölümü mezunlarından ustalık veya kalfalık belgesi istenmeyecektir. 10 yıl deneyimi gösteren SGK Hizmet Dökümü Belgesi olmak. E Sınıfı ehliyetine sahip olmak. Personel Alımı İçin Tıklayınız.

Eleşkirt Belediye Başkanlığı Proje Yazma Elemanı alımı için. Ortaöğretim (Lise ve Dengi) mezunu olmak,Proje Koordinatörlüğü Sertifikasına sahip olmak,Program Yazılım Sertifikasına Sahip olmak,Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına Sahip Olmak ve en az 3(üç) yıl proje danışmanı olarak çalışmış olmak belgelendirmesi istenecektir. Personel Alımı İçin Tıklayınız.

Çorlu TSK Özel Eğitim Merkez Komutanlığı Resepsiyon Görevlisi alımı için. Başvuracak Adaylar, Çok İyi Seviyede Bilgisayar Ve Office Programlarını Kullanabilme, Klavye Kullanımında Hızlı Olma (Mülakat Sırasında Denemeye Tabii Olacaktır.) Otel Otomasyon Yazılımından Anlayan Adaylar Olmalıdır. Önlisans Mezunları Başvurabilecektir. Personel Alımı İçin Tıklayınız.

Karadere Sulama Birliği Başkanlığı Çiftçi alımı için. Başvuru Yapanların Daha Önce Zirai Sulamacı Olarak Çalıştığını Belgelemeleri Gerekecektir. İlköğretim ve ortaöğretim mezunları başvurabilecektir. Personel Alımı İçin Tıklayınız.

Bahşılı Belediye Başkanlığı Beden İşçisi alımı için. En az ilköğretim mezunları arasından noter huzurunda yapıkacak çekilişle alınacaktır. Personel Alımı İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler