1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı
Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Ankara Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Ankara Üniversitesi 4/b Sözleşmeli 11 Sağlık Personeli Alınacak Son Başvuru 20 Ocak 2015

A+A-

Ankara Üniversitesi 4/b Sözleşmeli 11 Sağlık Personeli Alınacak Son Başvuru 20 Ocak 2015.

Başvurular yapıldıktan sonra herhangi bir sınav yada mülakat yapılmadan puan sıralamasına göre personel alınacaktır genel şartlar şöyle;

- Hemşire 6 kişi alınacak KPSSP3 *Lisans düzeyinde eğitim veren Hemşirelik bölümünden mezun olmak 01.01.1984 ve sonrası doğumlu olmak. 

- Biyolog 2 kişi alınacak KPSSP3 Lisans düzeyinde eğitim veren Biyoloji bölümünden mezun olmak. En az bir yıl süreyle moleküler yöntemlerle yüksek çözünürlükte doku tiplendirmesi ve akraba dışı doku bankasında çalışma deneyimi olmak bu deneyimi belgelendirmek. (Hizmet özel sektörde geçmiş ise bu hizmeti SGK hizmet dökümü ile belgelendirmek. *İmmunogenetik alanında kongre ve kurslara katılmış olmak. (Kurs veya kongrelere katılımı sertifika ile yada katılım belgesi ile belgelendirmek.)
- Fizyoterapist 1 kişi alınacak KPSSP3 Lisans düzeyinde eğitim veren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun olmak. 01.01.1975 ve sonrası doğumlu olmak.
- Diyetisyen 1 kişi alınacak KPSSP3 Lisans düzeyinde eğitim veren Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmak. 01.01.1975 ve sonrası doğumlu olmak.
- Diğer Sağlık Personeli (Fizyoterapi Teknikeri) 1kişi alınacak KPSSP93 *Meslek Yüksekokullarının fizyoterapi programından mezun olmak.

İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Diğer Kamu ve Özel İş İlanları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler