1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Bakanlıklara Ait Atama Kararları 6 Mart 2015

Bakanlıklara Ait Atama Kararları 6 Mart 2015

6 Mart 2015 tarihli Resmi gazete ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı...

A+A-

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’na ait Atama Kararları 6 Mart 2015 tarihli resmi gazetede yayımlandı. Bazı bakanlıklarda yapılan atamaları aşağıda sizlere sunmaya çalıştık.

 AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığına, Ebubekir Şahin atandı.

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

İçişleri Bakanlığı’nda ise; Muğla Emniyet Müdürlüğüne Polis Başmüfettişi Hakan Çetinkaya, İller İdaresi Genel Müdürlüğüne Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Rahmi Doğan, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına Kaçakçılık, İstihbarat, Harekat ve Bilgi Toplama Dairesi Başkanı Ömer Toraman, Mülkiye Başmüfettişliğine ise;  Cumhurbaşkanlığı Devlet Denetleme Kurulu Üyesi Mehmet Ali Özkılınç atandı.

ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI

Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı’nda;  Haberleşme Genel Müdürlüğüne Mustafa Koç, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi  ( TCDD ) Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Ömer Yıldız, Devlet Hava Meydanları İşletmesi ( DHMİ ) Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanlığına Serdar Hüseyin Yıldırım,  Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığına ise İsa Altıntaş atandı.

BÜYÜKELÇİ ATAMASI

Türkmenistan Cumhuriyeti nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçisi Şevki Mütevellioğlu ise merkeze atanmasına dair Bakanlar Kurulu kararı resmi gazetede yayımland.

6 Mart 2015 Tarihli ve 29287 Sayılı Resmi Gazeteye aşağıda bulunan link ile ulaşabileceksiniz.

6 Mart 2015 Tarihli Resmi Gazete

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler