1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. CTE Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı Soru ve Cevap Anahtarı

CTE Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı Soru ve Cevap Anahtarı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı Soru ve Cevap Anahtarı

A+A-

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personeline Yönelik Görevde yükselme sınavı 8 Mart 2015 tarihinde yapılmıştı. Branş branş tüm soru  ve cevapları aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz.

Sınavlar % 50 Alan Bilgisi, % 25 T.C. Anayasası, Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, İnsan Hakları ve Demokrasi, Türkçe Dil Bilgisi ve Yazışma Kuralları, Etik Davranış İlkeleri ve % 25 Genel Kültür ve Genel Yetenek sorularından oluşmaktaydı.

Ceza İnfaz Korumu 2.Müdürü Soru ve Cevapları

Denetimli Serbestlik Müdür Yardımcısı Soru ve Cevapları

İdareMemuru Soru ve Cevapları

Şef Soru ve Cevapları

Sayman Soru ve Cevapları

İnfaz ve Koruma Baş Memuru Soru ve Cevapları

öğretmen soru ve cevapları

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler