1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Deniz Harp Okulu 2015 Başvurusu Başladı

Deniz Harp Okulu 2015 Başvurusu Başladı

DKK Seçkin Deniz Subayları Alımı Ekrek ve Bayan Adaylar Aranıyor Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Başvurular 15 Mayıs 2015 Tarihinde Sona Erecektir

A+A-

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'na seçkin Deniz Subayları yetiştirilmesi amacıyla Deniz Harp Okulu 'na alınacak olan Bay ve Bayan öğrenciler için başvuru klavuzu yayınlandı. DKK Deniz Harp Okulu Başvuru Klavuzunda yer alan bilgiler şöyle;

Başvurular 15 Mayıs 2015 tarihine kadar internet ortamından yapılacak olup, internet üzerinden başvurusunu yapmayan adaylar 2. aşama seçimlere katılamayacaktır. Posta veya şahsen başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvurular sona ermesinden itibaren YGS-1, YGS-2 ve YGS-5, YGS-6  puan türlerinden ihtiyaç sayısına göre taban puanlar belirlenecektir. Belirlenen puanlar Haziran 2015 ayında yayınlanacaktır. ikinci seçim aşamalarında başarılı olan adayların, bedeni yeterlilik testleri ve görüşme aşamasında aldıkları puanlar ile 2015 yılı Lisans Yerleştirme Sınavının (LYS) MF-1, MF-4 ve TM-1, TM-2 puan türlerinde alacakları puanlar dikkate alınarak “aday performans puanları” tespit edilecektir.

2014 veya 2015 yıllarında lise mezunu olanlar başvurabilecektir. 1995 ve sonrası doğumlu olmak şart.

Deniz Harp Okulu Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız.

Deniz Harp Okulu Başvurusu İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler