1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2015/1 Uzman Tabip Subay Alımı
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2015/1 Uzman Tabip Subay Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2015/1 Uzman Tabip Subay Alımı

Acil Tıp, Anestezi ve Reanimasyon, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Psikiyatri, Radyoloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Tıbbi Patoloji, Üroloji Deniz Kuvvetleri Komutanlığı

A+A-

Acil Tıp, Anestezi ve Reanimasyon, İç Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, KBB, Psikiyatri, Radyoloji, Tıbbi Mikrobiyoloji, Tıbbi Patoloji, Üroloji Tabip Branşlarına Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2015/1 Uzman Tabip Subay Alımı yapılacaktır.

Son Başvuru tarihi 23 Ocak 2015.

01 Ocak 2014 tarihi itibarıyla düzeltilmemiş nüfus kaydına göre 32 yaşından büyük olmamak, (01 Ocak 1982 ve sonra doğanlar) şartı aranır.

Adayların tıp fakültesi mezunu ve alım yapılacak branşlara uygun eğitim veren kurumlardan en geç 31 Aralık 2015 döneminde mezun olmaları gerekmektedir.

İlan Tam Metni ve Detaylar İçin Tıklayınız.

Başvuru İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler