1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Eflani Belediye Başkanlığına Kamu İşçisi Alım İlanları

Eflani Belediye Başkanlığına Kamu İşçisi Alım İlanları

4 İlan Birden Yayınlayan Eflani Belediye Başkanlığı Kamu İşçisi Alacağını Duyurdu Son Başvuru 15 Aralık 2014

A+A-

4 İlan Birden Yayınlayan Karabük Eflani Belediye Başkanlığı Kamu İşçisi Alacağını Duyurdu Son Başvuru 15 Aralık 2014.

1. İlan :  2 Kişi Yangın İlk Müdahale İşçisi, 5 Yıl Deneyimli KPSSP94 en az 60 alanlar başvurabilecek. Kurumun Yangın İlk Müdahale İşçisi mesleğinde çalıştırılacaktır. Başvuran adayların MEB onaylı Can ve Mal Güvenliği alanı üerinden Yangın Önleme meslek dalı sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

1. İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

2. İlan : 1 Kişi Arıtma Tesisi İşletme Operatörü olarak alınacak. İlköğretim ve ortaöğretim mezunları başvurabilecek. En az B Sınıfı sürücü belgesi sahipleri başvurabilecek.

2. İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

3. İlan : 1 Kişi Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt) olarak alınacak. İlköğretim mezunları başvurabilecek. Meb Onaylı Yetkili Kalorifer Ateşçi Belgesi Ve Meb Onaylı Can Ve Mal Güvenliği Alanında Yangın Önleme Meslek Dalı Sertifikasına Sahip Olması Gerekmektedir.

3. İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

4. İlan : 1 Kişi Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri) olarak alınacak. Meb Onaylı Oto Motor Tamirciliği Branşı Üzerinden Motorculuk Meslek Dalı Üzerine Kalfalık Veya Ustalık Belgelerinden Birine Sahip Olması Gerekmektedir.

4. İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Diğer Kamu ve Özel İş İlanları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler