1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Elektrik ne zaman gelecek? Kesintinin sebebi Terör saldırısı mı?

Elektrik ne zaman gelecek? Kesintinin sebebi Terör saldırısı mı?

Elektirik Arızası Ne Zaman Düzelecek, Elektrik Kesintisinin Sebebi Ne ,Elektrik Kesintisinin nedeni, elektrik arızası ne zaman düzelecek, Elektirik ne zaman gelecek

A+A-

Ülke genelinde yaşanan ve yetkililerin aktardığı bilgiye göre ülke genelinde son 15 yılda bu kadar büyük bir arıza nın görülmediği bildirilen elektrik kesintisi ülke genelinde aksaklıklara ve tehlikelere neden olmaktadır.

TEİAŞ’da görevli yetkililerden alınan bilgiler doğrultusunda otoyol diye tabir edilen elektrik ana hatlarında büyük bir arıza yaşandığı ve bunun ege bölgesinde bulunan ana hatlardan kaynaklandığı tahmin edilmekte olup bütün araç , gereç ve ekipleri ile  TEİAŞ’ın arızaya müdahale ettiği bildirildi.

Ülke genelinde yaşanan elektrik kesintileri ulaşım da aksaklıklara neden olmaktadır.

Başta İstanbul , Ankara ve İzmir de olmak üzere bütün elektrikli ulaşım araçları (metro,hızlı tren) seferleri çalışmadığından dolayı vatandaşlar ulaşıma da büyük sıkıntılar çekmektedir .Ayrıca trafik lambalarının çalışmamasından dolayı bir çok bölgede trafik kazaları yaşanmakta ve yaşanması riskinden dolayı sürücülere uyarılar gelmektedir.

Atatürk havalimanından yapılan duyuruda gelen yolcuların metroyu kullanmamaları anonsu yapılmaktadır.

Bir çok kurum ve kuruluşlar da işler durma noktasına geldi jeneratörü olmayan hastanelerdeki elektrik kesintisi yüzünden hastalar tedavileri aksamakta ve ameliyathanelerde ameliyat olan hastalar ve çalışan sağlık  personelleri  zorluklar yaşamaktadır. 

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun biraz önce yapmış olduğu açıklmada terör saldırısı olabilecegi ihtimalinin olduğu ve bunun araştırıldığı bildirildi.Bütün ekiplerinin arızayı gidermek için çalıştaklarını ve en kısa sürede arızanın giderilecegi yetkililer tarafından bildirmekle birlikte kesin bir saat ve süre verilmemiştir.

En son gelen bilgiler Ankara, İstanbul, İzmir ,Trabzon, Aydın, Edirne, Muğla, Erzurum, Tekirdağ, Antalya, Bursa, Adana, Bitlis, Çanakkale, Hatay, Denizli, Eskişehir, İzmit, Tunceli, Elazığ, Bilecik ve Samsun illerimizde kesintilerin devam ettiği yöünündedir.

Elektrik Kesintisinin Ne Zaman Geleceğini Nabi Avcı Açıkladı
Elektrik Kesintisi Günlerce Sürebilir

 

Kesinti İle İlgili Korkunç İddia

Elektrikli Cihazlar İçin Uyarı Geldi

Elektrik Kesintisinin Sebebi Belli Oldu
Başbakan Davutoğlu'ndan Son Dakika Açıklaması

Elektrik ne zaman gelecek?  Kesintinin sebebi Terör saldırısı mı?

Tüm Türkiye'de Elektrik Kesildi Twitter Sallandı FOTO GALERİ

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler