1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Memur Alımı Yapacak

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Memur Alımı Yapacak

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından 15 Aralık 2014 tarihi ile 31 Aralık 2014 tarihi arasında Enerji Uzman Yardımcılığı

A+A-

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından 15 Aralık 2014 tarihi ile 31 Aralık 2014 tarihi arasında Enerji Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı yapılacağını duyurdu.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Enerji Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavına katılabilmek için (A) grubu kadrolar için KPSS den 80 ve üzeri puan alınması gerekiyor. Başvurular 14 Kasım 2014 - 5 Aralık 2014 tarihleri arasında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu şahsen veya en geç 5 Aralık 2014 mesai bitimine kadar Kuruma ulaşacak şekilde posta ile başvurmaları gerek. Aşağıda bulunan tabloda Öğrenim dalları ve alınacak kontenjan sayısı yer almaktadır.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu Enerji Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı ile ilgili detaylı bilgilere aşağıda bulunan ilan metninden erişebileceksiniz.

 

Öğrenim Dalları

Kontenjan

KPSS Puan Türü

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

2

KPSSP5

Elektrik Mühendisliği

3

KPSSP5

Endüstri Mühendisliği/ İşletme Mühendisliği

3

KPSSP5

Makine Mühendisliği/Mekatronik Mühendisliği

3

KPSSP5

Enerji Sistemleri Mühendisliği

3

KPSSP5

Petrol ve Doğal Gaz Mühendisliği

1

KPSSP5

Bilgisayar Mühendisliği

6

KPSSP5

Kimya Mühendisliği

1

KPSSP5

İnşaat Mühendisliği

1

KPSSP5

Harita Mühendisliği

1

KPSSP5

Hukuk

11

KPSSP103

İstatistik

3

KPSSP69

İşletme/İktisat

2

KPSSP82

Toplam

40

 

EPDK Enerji Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı İlan Metni

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler