1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı 57 Personel Alımı

Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı 57 Personel Alımı

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı 57 Personel Alacak, Kpss Şartı Yok Son Başvuru 16 Mart 2015

A+A-

Alınacak Personel Sayıları ve Ünvanları; Hukuk Müşaviri 1, AVUKAT 2, Mimar 5, Şehir Plancısı 3, Peyzaj Mimarı 2, Harita Mühendisi 1, İnşaat Mühendisi 2, Makine Mühendisi 1, Elektrik Mühendisi 1, Elektronik Mühendisi 2, Bilgisayar Mühendisi 1, Orman Mühendisi 1, Arkeolog 2, Sanat Tarihçisi 2, Tarihçi 2, Türk Dili ve Edebiyatı 1, İşletmeci, İktisatçı, Maliye, Kamu Yönetimi,, Siyaset Bilimi 6, Uluslararası İlişkiler 1, İstatistik 1, Mütercim Tercüman 2, Turizm Rehberi 1, Grafik Tasarımcı 1, Halkla İlişkiler ve Tanıtım 1, Arşiv ve Dokümantasyon Uzmanı 1, Restoratör 2, Elektrik Teknikeri 1, İnşaat Teknikeri 1, Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama 2, Yönetici Sekreteri 1, Sekreter 1, Büro Görevlisi 2, Arşiv Görevlisi 2, Evrak Görevlisi 2 kişi alınacak.

Her ünvan için ayrı ayrı şartlar belirlenmiş olup, herhangi bir Kpss puan şartı bulunmamaktadır. Başvurular Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Çam Burnu Mevkii Eceabat- Çanakkale adresine şahsen veya posta yoluyla teslim edilmesi gerekmektedir.

Bütün Şatlar ve İlan Tam Metni İçin Tıklayınız.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

Alınacak Personel ve Ünvanlar Tablosu İçin Tıklayınız.

Giriş Sınav Konuları İçin Tıklayınız.

 

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler