1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2015

Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2015

10 Kişi Sözleşmeli Bilişim Personeli Olarak Alınacaktır Başvuru Tarihleri 02 Mart 2015 - 17 Mart 2015 Dolgun Ücretle İstihdam Edilecek Personeller İçin Şartlar Şöyle

A+A-

2013 ve 2014 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı Kpss P3 puan türü dikkate alınacaktır. Kpss puanının yüzde 70 i ve YDS Yabancı Dil Sınavı puanının yüzde 30 u toplanarak hesaplanacaktır.

Şartlara haiz olan 10 kişi yazılı sınava hak kazanacaktır. Yazılı sınavı başarı ile geçenler sözlü sınava hak kazanacak ve sözlü sınavı kazananların ataması yapılacaktır.

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

Yukarıda belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak, (Bu kısımda belirtilen bölüm mezunları sadece 2 kat için başvuru yapabilirler)

İlan Tam Metni ve Detaylar İçin Tıklayınız.

My Memur İş İlanları Sayfası İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler