1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. Göç İdaresi Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği

Göç İdaresi Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme ve Unvan değişikliği yönetmeliği 4 Mart 2015 tarihli Resmi gazetede

A+A-

İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Personelini Kapsayan Görevde Yükselme ve Unvan değişikliği yönetmeliği Resmi gazetede yayınlandı.

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü’nde görev Yapan memurlara görevde yükselme ve Unvan değişikliği uygulanırken kılavuz olarak kullanılacak olan Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Personeli Görevde Yükselme Ve Unvan Değişikliği Usul Ve Esaslarına Dair Yönetmelik 4 Mart 2015 tarihli Resmi gazetede yayımlandı.

4 Mart 2015 Tarihinde Resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren yönetmelik ile Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Merkezde ve taşrada görev yapan 657 sayılı kanuna tabi olan Memurlar görevde yükselme ve unvan değişikliği ile alakalı tüm detaylar, usul ve esaslar belirlenmiş oldu. Yönetmeliğe aşağıda bulunan linklerden erişebilirsiniz.

Yönetmelik İçin Tıklayınız

4 Mart 2015 Tarihli ve 29285 Sayılı Resmi Gazete

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler