1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Humanica İnsan Kaynakları Personel Alım İlanları

Humanica İnsan Kaynakları Personel Alım İlanları

Humanica İnsan Kaynakları Personel Alım İlanları 74 Görev Yerinde Bir Çok Düzeyde Personeller Alınacak Yurt İçi veya Yurt dışında Görev Alabilirsiniz

A+A-

Humanica İnsan Kaynakları Personel Alım İlanları 74 Görev Yerinde Bir Çok Düzeyde Personeller Alınacak Yurt İçi veya Yurt dışında Görev Alabilirsiniz.

Şirketin sloganı şöyle:

Humanica, "Farklılaşmanın Yönetimi İçin" anlayışı ile seçme ve yerleştirme hizmeti, dönemsel eleman temini, dış kaynak kullanımı, değerlendirme merkezi ve yeni iş olanaklarına geçişler için firmalar ve çalışanlar arasında stratejik bir köprü görevinde hizmet vermektedir. 
Müşterilerinin kurumsal ihtiyaç analizlerini uzmanlaşmış kadrosu ile yerinde yaparak, mevcut bilgi bankası ve her geçen gün çoğalan başvuru kaynağı ile, pozisyona uygun profildeki adaylara zaman kaybetmeden ulaşmaktadır. Tespit edilen ihtiyaçlara uygun adaylarla gerçekleştirilen, kişilik envanterleri ile desteklenen objektif ve profesyonel yetkinlik bazlı mülakatlar sonucunda adayın ve firmanın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır. Süreç bazlı çalışmaları ile belirlenmiş sürelere bağlı kalarak, seçme ve yerleştirme danışmanlığı hizmetlerini yürütmektedir.

Humanica İş İlanları İçin Tıklayınız.

Diğer Kamu ve Özel İş İlanları İçin Tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler