1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. KPSS 2016/2 ile Vakıflar Genel Müdürlüğüne atanma duyurusu
KPSS 2016/2 ile Vakıflar Genel Müdürlüğüne atanma duyurusu

KPSS 2016/2 ile Vakıflar Genel Müdürlüğüne atanma duyurusu

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından KPSS-2016/2 yerleştirme sonucuna göre VGM kadrolarına atanması planlanan adaylar için duyuru yapıldı. Memur adaylarından istenen belgeler açıklandı.

A+A-

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından KPSS-2016/2 yerleştirme sonucuna göre VGM kadrolarına atanması planlanan adaylar için duyuru yayınlandı. ÖSYM Başkanlığının açıkladığı KPSS 2016/2 sonuçlarına göre Vakıflar Genel Müdürlüğüne atanmaya hak kazanan memur adaylarının göreve başlayabilmeleri için istenen belgeler açıklandı.

VGM kadrolarına atanması planlanan adayların 25 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar atamaya esas istenen belgeleri Vakıflar Genel Müdürlüğü (Milli Müdafaa Cad. No:20 Kızılay/ANKARA) adresine elden teslim etmeleri gerekiyor. Belgeleri belirtilen süre içerisinde teslim etmeyen memur adaylarının atamaları yapılmayacak.

2016/2 KPSS ile VGM kadrolarına yerleştirilen memur adaylarından istenen belgeler; Sağlık Kurulu raporu, Öğrenim belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti, adli sicil belgesi, Askerlik durum belgesi, Nüfus cüzdanı sureti, 8 adet vesikalık fotoğraf, KPSS Sonuç çıktısı. Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu (Adaylar tarafından bilgisayar ortamında ve açıklamada belirtilen usuller doğrultusunda 2 suret olarak doldurularak elden teslim edilecektir) olarak açıklandı. 2016/2 KPSS ile VGM kadrolarına yerleştirilen memur adayları yayınlanan duyuru metni ve istenen belgeler için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler