1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. KPSS 2016/2 yerleştirmeleri ile Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne atama duyurusu
KPSS 2016/2 yerleştirmeleri ile Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne atama duyurusu

KPSS 2016/2 yerleştirmeleri ile Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne atama duyurusu

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından KPSS-2016/2 tercih sonuçları ile yerleştirilen memur adayları için duyuru yapıldı. Memur adaylarından istenen belgeler neler?

A+A-

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından KPSS-2016/2 tercih sonuçları ile yerleştirilen memur adayları için duyuru yayınlandı. Yayınlanan duyuruda ÖSYM Başkanlığının 9 Ocak 2017 tarihinde açıkladığı KPSS 2016/2 sonuçlarına göre Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne yerleştirilen memur adaylarının göreve başlayabilmeleri için istenen belgelere yer verildi.

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü kadrolarına yerleştirilen memur adaylarının istenilen belgeleri Genel Müdürlüğün Çamlıca Mahallesi 122. Sokak No:4 06370 Yenimahalle/Ankara adresine 20 Ocak 2017 tarihi mesai bitimine kadar şahsen ya da posta yolu il teslim etmeleri gerekiyor. (Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacak.) Adaylar, onaylı örneği istenen belgelerin aslını ibraz etmeleri durumunda, fotokopisi Genel Müdürlüğümüzce onaylanabilecek.

KPSS 2016/2 ile Göç İdaresine yerleşen adaylardan istenen belgeler; Atama başvuru formu, KPSS 2016/2 ÖSYM yerleştirme sonuç belgesinin internet çıktısı, diplomanın aslı veya onaylı örneği, mal bildirim formu, 12 adet vesikalık fotoğraf, kamu görevlileri etik sözleşmesi, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu olarak açıklandı. KPSS 2016/2 ile Göç İdaresine yerleşen adaylar için yayınlanan duyuru metni ve gerekli belgeler için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler