1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. KYK Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

KYK Mülakat Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Kredi Ve Yurtlar Kurumu KYK Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı Mülakat yani sözlü sınav sonuçları

A+A-

19 Eylül 2014 tarihinde yayımlanan Yüksek Öğrenim Kredi Ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli Alımı Sınav Duyurusu ilanı ile 900 lisans mezunu Yurt Yönetim Memuru alımı yapılacağı duyurulmuştu.

Bu durum üzerine binlerce aday Gençlik ve Spor Bakanlığı Personel Alımı Online Başvuru Sisteminde başvuruda bulundu. 600 kadın, 300 erkek olmak üzere toplam 900 olan Bu adaylardan 9 bin kişi sözlü sınava alındı. 25 Kasım 2014 tarihinde tüm mülakatlar sona erdi. Sözlü sınav 100 tam puan üzerinden değerlendirildi ve en az 70 puan başarılı olarak sayıldı. En yüksek puandan en düşüğe doğru asil listeler oluşturulacaktı.

Fakat 26 Kasım 2014 tarihinde mülakat bitti.900 kişinin seçimi için 9 bin kişi sözlü sınava alındı. 5'er dakika ayrılabilen sözlü sınavları yürütmek için ise 5 ayrı komisyon kuruldu ve mülakat işlemleri 25 Kasım'da sona erdi.Aradan geçen  tahmini 20 günlük zaman dilimdi KYK web sitesinden hiçbir ilan yapılıp sonuçlar açıklanmadı. KYK Yurt Yönetim Personeli sözlü sınav sonuçları binlerce kişi tarafından beklenmektedir ve bir an önce yayımlanmalıdır.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler