1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Lise ve Lisans Mezunu Hemşire Alımı

Lise ve Lisans Mezunu Hemşire Alımı

4B Statüsünde Lise ve Lisans Mezunu Hemşire Alımı Yapılacak

A+A-

Eskişehir Osmangazi üniversitesine 25 kişi 4b statüsünde hemşire alımı yapılacaktır.

Alınacak hemşire adaylarında lise mezunları için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı, Lisans mezunları için KPSSP93 puanı değerlendirmeye alınarak en yüksek puan alan adaylar içinde alımlar yapılacaktır.

Alınacak 23 kişilik hemşire kontejanı için arana başlıca şartlar; sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunu olmak, en 1 yıl süresi boyunca üniversite hastaneleri, eğitim hastaneleri ve eğitim dal hastanelerinde çalışmış olmak, Hastanelerde tıbbı atık ve çevre yönetimi eğitim sertifikası bulunmak.

Lisans mezunu kadrosunda 2 kişilik kontejan alımı yapılacaktır bu kadro için istenen öezellikler ,Hemşirelik Lisan mezunu olmak, en 1 yıl süre ile  üniversite hastaneleri, eğitim hastaneleri ve eğitim dal hastanelerinde çalışmış olmak, Hastanelerde tıbbı atık ve çevre yönetimi eğitim sertifikası bulunmak.

Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki başvuru formunu doldurduktan sonra istenilen belgeler ile üniversitenin personel daire başkanlığına bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir.

İstenilen belgeler:

1. Başvuru Formu

2. Sağlık Beyanı

3. Adli Sicil kaydının bulunmadığına dair yazılı belge veya beyanı

4. Çalışma Belgesi

5. SGK Hizmet Dökümü

6. Diploma veya Mezuniyet Belge Fotokopisi

7. 2014 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi

8. Nüfus cüzdanı fotokopisi

9. 1 Adet Fotoğraf

10. Hastanelerde Tıbbi Atık ve Çevre Yönetimi Eğitimi Sertifikası fotokopisi

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler