1. HABERLER

  2. MEVZUAT

  3. Millî Mayın Faaliyet Merkezi Başkanlığı Milli Savunma Uzmanı Alıyor

Millî Mayın Faaliyet Merkezi Başkanlığı Milli Savunma Uzmanı Alıyor

4.995 TL Maaşla Millî Mayın Faaliyet Merkezi Başkanlığı Milli Savunma Uzmanı Alıyor

A+A-

3 Şubat’ta yayınlanan Resmi Gazetede 6586 sayılı “Millî Mayın Faaliyet Merkezi Kurulmasına İlişkin Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" ile Milli Savunma Bakanlığına bağlı yeni bir kurum kuruldu.

Bu kapsamda 4.995 TL Maaşla Millî Mayın Faaliyet Merkezi Başkanlığı Milli Savunma Uzmanı Alıyor.

Sözleşmeli personel, 5510 sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanununun 4/a maddesi kapsamında sigortalı sayılacak. Sözleşmeli personele ödenecek ücretin net tutarı, birinci dereceli Millî Savunma Uzmanına ödenen aylık net tutarın yıllık ortalamasını aşmamak üzere Bakan tarafından tespit edilecek. (2015 yılı ilk altı ayı için geçerli olan belirlemelere göre, %15 Gelir Vergisi diliminde 1 inci dereceli bekar bir Milli Savunma Uzmanı için aylık net 4.995 TL ücret ödenebilecektir.)

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler