1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. ÖSYM 2014-Yükseköğretim Programlarına Göre KPSS Lİsans Sonuçları Kitabı Yayımlandı

ÖSYM 2014-Yükseköğretim Programlarına Göre KPSS Lİsans Sonuçları Kitabı Yayımlandı

ÖSYM 2014-Yükseköğretim Programlarına Göre KPSS Lİsans Sonuçları Kitabı Yayımlandı.

A+A-

ÖSYM 16 Ocak 2015 tarihinde yayımladığı duyuru ile; 2014 - Yükseköğretim Programlarına Göre Kamu Personel Seçme Sınavı (Lisans) Sonuçları isimli kitabı yayımladı.

ÖSYM 2014 - Yükseköğretim Programlarına Göre Kamu Personel Seçme Sınavı (Lisans) Sonuçları isimli kitabı 16 Ocak 2015 tarihinde saat 15.00’dan sonra kamuoyu ile paylaştı. ÖSYM tarafından yayımlanan kitap Önsöz ve açıklamalar haricinde 4 bölümden oluşuyor. Birinci Bölümde; Yükseköğretim Programları, İkinci bölümde; DHBT Yükseköğretim Programları, 3 Bölümde; Ham Puan Dağılımları, 4. Bölümde ise; Adayların Puan Aralıklarına Göre Dağılımı yer alıyor.

ÖSYM tarafından Yayımlanan ve içerisinde 2014 KPSS Lisans ile ilgili detaylı bilgi ve tablolar içeren kitapçıklara aşağıda bulunan linklerden erişebilirsiniz.

2014 KPSS Lisans Programları

2014 KPSS DHBT Lisans Programları

2014 KPSS Lisans Ham Puan Dağılımları

2014 KPSS Lisans Adayların Puan Aralıklarına Göre Dağılımı

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler