1. HABERLER

  2. PERSONEL SAĞLIK

  3. Sağlık Bakanlığı 2015 Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu ve Münhal Kadrolar

Sağlık Bakanlığı 2015 Unvan Değişikliği Sınavı Başvurusu ve Münhal Kadrolar

Sağlık Bakanlığı 2015 Yılı Unvan değişikliği Sınavı durusunu, Münhal kadroları, öğrenim durumuna göre mezuniyet alanlarını ve sınav konularını açıkladı.

A+A-

Sağlık personellerinin ve Sağlık bakanlığında görev alan bir çok memurun merakla beklediği Unvan değişikliği sınavı için beklenen duyuru 9 Mart 2015 tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından açıklandı. Aşağıda bulunan linklerden Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusuna, Unvan Değişikliği Sınavı İlana Esas Münhal Kadrolara, Öğrenim Durumuna Göre Mezuniyet Alanlarına ve Unvan Değişikliği Sınavında yer alacak Konulara erişebileceksiniz.

Sağlık Bakanlığı tarafından Yayımlanan 2015 Unvan Değişikliği Sınav duyurusuna göre Sınav için başvurular 11 Mart 2015 tarihinde başlayacak. Son Başvuru tarihi ise 20 Mart 2015 tarihinde saat 18.00 itibariyle sona erecek. Sağlık Bakanlığı 2015 Unvan Değişikliği Sınavı 28 Haziran 2015 tarihinde saat 14.00’da yapılacak.

BAŞVURULAR NEREYE NASIL YAPILACAK

Unvan Değişikliği Sınavı Başvurular Sağlık Bakanlığı Personel Bilgi Sistemi PBS üzerinden online olarak yapılacak. Başvurular tamamlandıktan sonra uygun şartları taşıyan personellerin listesi Milli Eğitim Bakanlığına gönderilecek. İsmi Milli Eğitim bakanlığına bildirilen adaylar MEB tarafından belirtilen bankaya sınav ücretini yatırarak daha sonra Milli Eğitim bakanlığı tarafından belirtilen formu doldurup sınav yerlerini ve diğer bilgileri girerek kodlama ve onaylama işlemini tamamlayacaklar.

UNVAN DEĞİŞİKLİĞİ SINAVI İÇİN KAÇ KADRO VAR

Sağlık Bakanlığı Personeli 2015 Unvan Değişikliği Sınavı İçin; Sağlık Bakanlığı, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu merkez ve taşra birimlerinde toplamda 2842 kadro bulunuyor.

Sağlık Bakanlığı 2015 Görevde Yükselme Sınavı Başvurusu ve Münhal Kadrolar

Sağlık Bakanlığı 2015 Unvan Değişikliği Sınavı Duyurusu

Sağlık Bakanlığı 2015 Unvan Değişikliği Sınavı Münhal Kadrolar

Sağlık Bakanlığı 2015 Öğrenim Durumuna Göre Mezuniyet Alanları

Sağlık Bakanlığı 2015 Unvan Değişikliği Sınav Konuları

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler