Adalet Bakanlığı CTE 3611 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 3 bin 222 İKM, 89 katibi, 58 sağlık memuru, 91 teknisyen, 75 şoför, 42 aşçı, 34 kaloriferci alımı başvuru sonuçları açıklandı.

Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE tarafından ceza infaz kurumları için sözleşmeli memur alımı başvuru sonuçları açıklandı. Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kadrolarına 3 bin 222 infaz ve koruma memuru, 89 büro personeli, 58 sağlık memuru, 91 teknisyen, 75 şoför, 34 kaloriferci ve 42 aşçı olmak üzere 3 bin 611 personel alımı yapılacağı ilan edilmişti.

CTE personel alımı kapsamında 3.611 sözleşmeli memur alımı için 13 Ekim 2017 ile 25 Ekim 2017 tarihleri arasında başvurular alınmıştı. Adalet Bakanlığı Malatya Adliyesinin resmi internet sitesinden az önce yapılan duyuruda başvuru sonuçlarının açıklandığı belirtildi.

Ceza İnfaz Kurumlarında çalışmak üzere sözleşmeli olarak infaz ve koruma memuru, cezaevi katibi, sağlık memuru, kaloriferci, sıhhı tesisat teknisyeni, elektrik teknisyeni ve aşçı kadrolarına yapılacak olan memur alımın başvuruları kabul ve ret edilen adayların isim listeleri yayımlandı.

Adalet Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü CTE 3 bin 611 sözleşmeli personel alımı başvur sonuçlarını aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Malatya Adalet Komisyonu için TIKLAYINIZ.

Gaziantep Adalet Komisyonu için TIKLAYINIZ.

İzmir Adalet Komisyonu için TIKLAYINIZ.

Samsun Adalet Komisyonu için TIKLAYINIZ.

Elazığ Adalet Komisyonu için TIKLAYINIZ.

Ankara Adalet Komisyonu için TIKLAYINIZ.

Kayseri Adalet Komisyonu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

PTT 5000 Personel Alımı Kesin Sınav Sonuçları Açıklanıyor
Açık Öğretim Lisesi AÖL Ders Seçimi ve Sınav Duyurusu
AÖF Uygulama Dersleri Atama Duyurusu Yayımlandı
PMYO ve POMEM Eğitim Sonu Sınav Sonuçları Açıklandı Ekim 2018
e-YDS 2018/11 Başvuru İşlemleri Başladı