Adalet Bakanlığı Lojman Başvuruları Başladı

Adalet Bakanlığı lojman duyurusu yayımladı. Yayımlanan duyuruda boş lojmanlar ve lojman başvuruları hakkında bilgi verildi. Bu kapsamda lojman başvuruları başladı.

Adalet Bakanlığı lojman duyurusu yayımladı. Adalet Bakanlığı İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığının yayımladığı duyuruda boş lojmanlar, lojman başvuruları, lojman başvuru esasları ve başvuru tarihleri gibi bilgilere yer verildi. Duyuru yalnızca Ankara ili için geçerli olacak şekilde yapıldı.

Yayımlanan duyuruda boş lojman listesi yer aldı. Bu listeye göre Mesa, Eryaman, Etlik, İncesu, Maltepe, Çevre Sokak, Küçükesat, Bağlıca, TOKİ Turkuaz Konutları, Paris Caddesi, Emek, Çınar Sitesi, Reşat Nuri, Konutkent, Elvankent, Dikmen Nisan Sokak, Aziziye, Urankent, Çayyolu, Venüskent ve Yaşamkent lojmanlarında boşluk bulunuyor. Bu lojmanlar için başvurular alınacak.

Lojmanlara yalnızca Adalet Bakanlığı personeli başvuru yapabilecek. 31 Ocak 2018 tarihine kadar alınacak başvurular, açık ve gizli sicil bürolarına onaylatılarak Konut Tahsis Komisyonuna ulaştırılacak. Her memur, en fazla 5 lojman tercihi yapabilecek. Daha detaylı bilgiye ve duyuru metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

Üst Öğrenim Bitiren Memurların Mezuniyetine Göre Uygun Kadroya Atanması Kanun Teklifi
Çalışanların AGİ Tutarlarının Yüzde Yüz Artırılması Kanun Teklifi