Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Zabıt Katipliği Birden Fazla Başvuru Duyurusu

Adalet Bakanlığı, İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı zabit katibi alımı kapsamında birden fazla başvuru yapanların başvurularının geçersiz sayıldığını ve ek listeyi yayımladı.

Adalet Bakanlığı, İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı yapılan duyuruda komisyona birden fazla başvuru yapanlarla ilgili liste yayımlandı.  Bilindiği üzere gerek sözleşmeli zabıt katibi alımları gerekse Adalet Bakanlığı ve CTE alımlarında komisyonlara sadece bir başvuru yapılması gerekmektedir.

My Memur olarak bizler de haberlerimizde ve detaylı incelediğimiz ve başvuruların kimlerin, nasıl yapacağına dair detaylarını verdiğimiz haberlerimizde belirtmekteyiz. Bu kapsamda komisyon tarafından yapılan Sözleşmeli Zabıt Katipliği Sınavına İlişkin Ek Duyurusu şu şekildedir

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 9 Ekim 2017 tarihli, 2500 Sözleşmeli Personel Alımı ilanı gereğince İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına sınav izni verilmiş olup; ilanda belirtilen başvuru yeri ve şartları "Adaylar EK-1/A ve EK-1/B listelerde yeri, sayısı, unvanı ve niteliği belirtilen sözleşmeli pozisyonlardan sadece bir adalet komisyonuna, bir unvan için başvuru yapabileceklerdir.

Adayın birden fazla başvuru yaptığının tespit edilmesi halinde hiçbir başvurusu kabul edilmeyecek, bu şekilde sınava girenler kazanmış olsalar dahi istihdamları yapılmayacaktır." gereğince başvurusu geçersiz sayılan adaylara ait güncel liste ektedir. Birden fazla başvuru yapanlar ve reddedilenlerin listesi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

LGS 2018 Tercihleri Ne Zaman Yapılacak
Sağlık Bakanlığı KPSS 2018/5 Lisans, Önlisans, Lise En Düşük Puanlar Belli Oldu
KPSS 2018/5 Sağlık Personeli Alımında 51 Puanla Atama Yapıldı
Jandarma ve Sahil Güvenlik 2018 Yılı Subay Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı