Afrin'de Çıkan Çatışmada 1 Askerimiz Şehit Oldu

Afrin'den gelen acı haberler yüreklerimizi yakmaya devam ediyor. Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin'de bugün çıkan saldırı sonucu 1 askerimizin şehit düştüğünü açıkladı. İşte acı habere ilişkin merak edilen detaylar...

Kahreden son dakika haberi yine Afrin'den geldi. Yine yüreğimize şehit ateşi düştü. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yapılan açıklamada, Afrin'de çıkan çatışmada 1 askerimizin şehit olduğu belirtildi. Peki hain saldırıda yaralı askerlerimiz de var mı?  Şehit düşen askerimizin ismi ve memleketi belli oldu mu?

Afrin'den gelen şehit haberi tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) resmi internet sitesi üzerinden az önce yaptığı açıklama ile acı haberi duyurdu. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yapılan açıklamada eytin Dalı Harekatı kapsamında, Afrin güney batısında PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ terör örgütü unsurlarına karşı gerçekleştirilen operasyonda  1 askerimizin şehit düştüğü belirtilirdi. 

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) açıklamasının devamında bölücü terör örgütü mensuplarına derhal bölgede karşılık verildiği belirtildi. TSK tarafından yapılan açıklamada ayrıca şehidimizin ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır dilekleri iletildi. Afrin'de şehit olan kahraman askerimizin ismi ve memleketi ise henüz açıklanmadı. Mymemur olarak Afrin'deki  Zeytin Dalı Harekatına ilişkin detayları aktarmaya devam edeceğiz..

İlgili Haberleri

MSB Şehit Sorgulama Nasıl Yapılır – Şehit Listeleme Sayfası
On Numara Sonuçları Açıklandı - İşte 19 Şubat On Numara Çekiliş Sonuçları
9 Ocak Milli Piyango Sonuçları Sıralı Tam Liste ve Bilet Sorgulama
Öğretmen Ve Öğrenciler Mehmetçiğe Destek İçin Kilis’e, Gitti
Şehit Öğretmenin Babasından Tunceli’de Önemli Mesaj