Akbank 2018 Yılı Personel Alımları Başladı

2018 yılı personel alımları kapsamında Akbank10 farklı ilan yayımladı. Akbank gişe yetkilisi, çağrı merkezi yetkilisi, engelli alımı ve diğer tüm personel alımı ilanları için tıklayınız.

Akbank kariyer ilanları kapsamında 2018 yılı personel alımları yayımlandı. Akbank personel alımlarının detaylarının tamamına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 2018 yılı personel alımları için alım yapılacak branşlar ve detaylar kısaca şu şekildedir:

Engelli Alımı 2018, Gişe Yetkilisi-Bursa Bölge 2018, Gişe Yetkilisi-Doğu Anadolu Bölge 2018, Gişe Yetkilisi-Güneydoğu Anadolu 2018, Gişe Yetkilisi-İstanbul Anadolu 2018, Gişe Yetkilisi-İstanbul Avrupa 2018, Gişe Yetkilisi-Orta Anadolu 2018,                İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Yetkilisi 2018, Yarı Zamanlı Takım Asistanı 2018 ve Çağrı Merkezi 2018 olmak üzere 10 farklı ilan yer almaktadır.

Çağrı Merkezi 2018; TC vatandaşı olmak, 1990 ve sonrası doğumlu olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, Üniversitelerin (Lisans veya Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak, İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler) veya Kocaeli ikametli olmak, Bankamızca son 6 ay içinde içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış olmak, Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak gerekiyor.

Yarı Zamanlı Takım Asistanı 2018; TC vatandaşı olmak, Örgün eğitim veren üniversitelerin lisans bölümlerinde, 2, 3 veya 4. sınıf öğrencisi olmak, Tercihen İngilizce bilmek, Haftada 3 tam gün çalışabilmek, Microsoft Office programları ve Outlook kullanmayı bilmek gerekiyor.

İngilizce Bilen Çağrı Merkezi Yetkilisi 2018;  TC vatandaşı, 1990 ve sonrası doğumlu, Üniversitelerin (Lisans veya Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak, İngilizce çağrıları karşılayabilecek düzeyde akıcı İngilizce konuşabilen, İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler) veya Kocaeli ikametli, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş, Dinamik, iletişimi kuvvetli, Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış, Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak gerekiyor.

Gişe Yetkilisi-Orta Anadolu 2018; Üniversitelerin ilgili örgün lisans bölümlerinden mezun, 1990 ve sonrası doğumlu, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Müşteri ve kalite odaklı, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın olmak gerekiyor.

Gişe Yetkilisi-İstanbul Avrupa 2018; TC vatandaşı, 1990 ve sonrası doğumlu, İstanbul  Avrupa yakasında ikamet eden, Örgün Öğretim Lisans mezunu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Müşteri ve kalite odaklı, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış, Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş adaylar aranıyor.

Gişe Yetkilisi-İstanbul Anadolu 2018; TC vatandaşı, 1990 ve sonrası doğumlu, İstanbul  Anadolu yakasında ikamet eden, Örgün Öğretim Lisans mezunu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Müşteri ve kalite odaklı, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış, Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş adaylar aranıyor.

Gişe Yetkilisi-Güneydoğu Anadolu 2018; TC vatandaşı, 1990 ve sonrası doğumlu, Örgün Öğretim Lisans mezunu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Müşteri ve kalite odaklı, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış, Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş adaylar aranıyor.

Gişe Yetkilisi-Doğu Anadolu Bölge 2018; TC vatandaşı, 1990 ve sonrası doğumlu, Örgün Öğretim Lisans mezunu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Müşteri ve kalite odaklı, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış, Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş adaylar aranıyor.

Gişe Yetkilisi-Bursa Bölge 2018; TC vatandaşı, 1990 ve sonrası doğumlu, Örgün Öğretim Lisans mezunu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Müşteri ve kalite odaklı, Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi, Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış, Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş adaylar aranıyor.

Engelli Alımı 2018; TC vatandaşı olmak, En az lise mezunu olmak, Bankacılık konusunda deneyimsiz adaylar için 1983 ve sonrası doğumlu olmak, Bankacılık temel yetkinliklerine sahip olmak, Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım mülakatlarında başarısız kabul edilmemiş olmak gerekiyor. İlanların tamamı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

RTÜK ve İletişim Başkanlığına 89 Memur Alımı Başvuruları Sona Eriyor
İMMİB 22 Memur Personel Alımı Yapacak
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 165 Memur Alıyor 2019
MSB Harita Genel Müdürlüğü 102 Memur Alımı 2019
MSÜ En Az Lise Mezunu Açıktan Memur Alımı Yapacak