Beşiktaş Belediyesi Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Beşiktaş Belediyesi personel alımı yapacak. İŞKUR’da yayınlanan ilana göre Beşiktaş Belediyesi avukat kadrosuna 6 kamu personeli alınacak. Başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

Beşiktaş Belediyesi kamu personeli alımı yapacak. İŞKUR’un internet sitesinde yayınlanan ilana göre Beşiktaş Belediyesinde görev yapmak üzere 6 personel alınacak. Avukat kadrosuna gerçekleştirilecek personel alımı Mali Hizmetler Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğüne, Yazı İşleri Müdürlüğüne ve Hukuki İşleri Müdürlüğüne yapılacak.

Beşiktaş Belediyesi kamu personeli alımı ilanına başvuru yapabilmek için üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun olmak gerekiyor. Adayların geçerli bir avukatlık ruhsatnamesine sahip olmaları, 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınav P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları şartı aranıyor.

Başvurular 1 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek. Başvuru yapmak isteyen adayların ilanı veren kurumun bulunduğu ildeki Türkiye İş Kurumu hizmet merkezlerinden şahsen ya da İŞKUR iş arayan sistemi aracılığıyla internet ortamından başvuru yapmaları gerekiyor. Beşiktaş Belediyesi personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

İŞKUR-TYP 7 İl İçin Güvenlik ve Temizlik Personeli Alımı Yapıyor 23 Eylül 2018
İŞKUR, TYP 80 Bin Personel Alımı Yeni Başvurular Alınıyor 21 Eylül 2018
İzmit Öğretmenevi 1 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor
Erdek Belediyesi 2 İşçi Alımı Yapıyor