Beşiktaş Belediyesi Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Beşiktaş Belediyesi personel alımı yapacak. İŞKUR’da yayınlanan ilana göre Beşiktaş Belediyesi avukat kadrosuna 6 kamu personeli alınacak. Başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

Beşiktaş Belediyesi kamu personeli alımı yapacak. İŞKUR’un internet sitesinde yayınlanan ilana göre Beşiktaş Belediyesinde görev yapmak üzere 6 personel alınacak. Avukat kadrosuna gerçekleştirilecek personel alımı Mali Hizmetler Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğüne, Yazı İşleri Müdürlüğüne ve Hukuki İşleri Müdürlüğüne yapılacak.

Beşiktaş Belediyesi kamu personeli alımı ilanına başvuru yapabilmek için üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun olmak gerekiyor. Adayların geçerli bir avukatlık ruhsatnamesine sahip olmaları, 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınav P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları şartı aranıyor.

Başvurular 1 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek. Başvuru yapmak isteyen adayların ilanı veren kurumun bulunduğu ildeki Türkiye İş Kurumu hizmet merkezlerinden şahsen ya da İŞKUR iş arayan sistemi aracılığıyla internet ortamından başvuru yapmaları gerekiyor. Beşiktaş Belediyesi personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

İŞKUR Yayımladı!! Birecik Belediyesi 29 Kamu Personeli Alıyor
TCDD 157 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
İŞKUR Farklı Sulama Birliklerine Kamu personeli İlanını Yayımladı Aralık 2018
Güneykaya Belde Belediyesi Kamu Personeli Alacak Aralık 2018
Aliağa Belediyesi Kamu Personeli Alıyor Aralık 2018