Cam Filmi Sökülmeyen Araçlar Trafikten Men Edilecek

Cam filmi sökülmeyen araçlar trafikten menedilecek. Araçlarında cam filmi bulunan sürücüleri uyaran polis memurları, ilk cezanın 206 TL olduğunu, ikinci cezada ise aracın trafik men edileceğini ifade ediyorlar.

Cam filmi sökülmeyen araçlar trafikten menedilecek. Araçlarında cam filmi bulunan sürücüleri uyaran polis memurları, cam filmi sökülmeyen araçlara ilk seferinde 206 lira ceza yazdıklarını belirttiler. İlk cezanın ardından da cam filmini sökmeyen sürücülerin araçları trafikten men edilecek.

Rutin trafik kontrolü yapan Denizli Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, araç sahiplerini cam filmi konusunda da uyardı. Sürücünün görüş açısını kapatan ve araç içinde kimin olduğunu göstermeyen cam filmleri söktüren polis memurları, ilk cezanın 206 TL olduğunu, ikinci cezada ise aracın trafik men edileceğini ifade ediyorlar.

Camlarında film bulunan araçların TÜVTÜRK tarafından yapılan araç muayenesinden de geçemeyeceğini belirten ekipler, bu araçların ağır kusurlu sayılacağını ve cam filmi sökülmeden muayene yapılmayacağını belirtiyorlar. Sonuç olarak araç sahipleri cam filmini mutlaka söktürmek zorunda kalacaklar. 

İlgili Haberleri

ŞOK 20 – 26 Haziran 2018 Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğunu Yayınladı
BİM Aktüel 19 Haziran 2018 Haftanın Önerileri Kataloğunu Yayınladı
Bakan Sarıeroğlu, Kaza Geçiren Şehit Babasını Ziyaret Etti
Güncel Altın Fiyatları 17 Haziran 2018 – Çeyrek Altın Alış ve Satış Fiyatı
Ayvalık’ta Polis, Yaşlı, Hasta, Yaşlı Ve Kamu Personeliyle Anlamlı Bayramlaşma