Çiğdemli Belediyesi KPSS'siz 10 Kamu Personeli Alıyor

Çiğdemli Belediye Başkanlığı bünyesinde Afet Müdahale Elemanı olarak istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu 10 kamu personeli alınacak, KPSS şartı aranmayacak.

Yozgat Çiğdemli Belediyesi tarafından daimi kamu personeli alımı yapılacak. Çiğdemli Belediye Başkanlığı bünyesinde Afet Müdahale Elemanı olarak istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu 10 kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. 

Çiğdemli Belediyesinin afet müdahale elemanı alımı için bugün başlayan başvurular 26 Ekim 2017 tarihine kadar devam edecek. Alınacak personeller daimi olarak istihdam edilecek olup, başvurular ülke genelinde alınacak. 

Başvuru yapabilmek için Afat Farkındalık Eğitimi Belgesine sahip olmak gerekiyor. Bu belgeye sahip olan ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecekler. Alımlarda KPSS aranmayacak olup, 3 Kasım 2017 tarihinde yapılacak kura çekimi ile alım yapılacak.

Kura çekimi Çiğdemli Belediyesi Hizmet Binası Başkanlık Odasında saat 10:00’da gerçekleştirilecek. Adaylar başvurularını Yozgat Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğünden ya da İŞKUR’un internet sitesi üzerinden yapabilecekler. İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

Et ve Süt Kurumu ESK 11 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı
Tokat, Çat Belediyesi 10 Daimi Kamu İşçisi Alımı Yapacak
İŞKUR, TYP İle 7003 Personel Alımı Başvuruları Başladı 17 Nisan 2018
BOTAŞ 13 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak
İŞKUR, TYP 1390 Personel Alımı Başvuruları Başladı 16 Nisan 2018