Çukur Yeni Bölüm Bu Hafta Yayınlanmadı-Yeni Yılın İlk Bölümü Çukur( 11.Bölüm) Ne Zaman Yayınlanacak

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur, bu hafta yılbaşı nedeniyle yayınlanmadı. İzleyicinin merakla beklediği yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur 11. Bölüm ’de neler yaşandı?

Farklı çizgisi, enteresan karakterleri ile rakiplerinin önüne geçmeyi başaran Çukur Show TV dizisi her hafta reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Dizi Çukur, pazartesi günlerini iple çeken takipçilerini yeni yıl nedeniyle ekrana gelmeyince meraklandırdı. Son bölüm Çukur izlenmeye değer sahneleri, efektleri ve enteresan müziğiyle sevenlerinden tam not almayı başardı. Çukur 10.Bölümde Yamaç, sağ kolu Meke’yi Çukur Vartolu’yu araştırmak üzere memleketine göndermişti. Yamaç, Vartolu hakkında öğrendiklerini İdris baba ile paylaştı. Çukur son bölüm de Yamaç ve Selim arasında ki sadakat testi ve rus ruleti oynamaları, Selim’in bu sınavı nasıl geçeceği hepsi merak konusu.

Çukur yeni bölüm bu hafta yayınlanmadı ama merakla beklenen Çukur 11. Bölüm fragmanı tabi ki yayınlandı. Çukur 8 Ocak Pazartesi yeni yılın ilk bölümü ve dizinin yeni bölüm 11 ekranlara gelecek. Vartolu, Yamaç’a yılbaşı hediyesi olarak bir mezar taşı gönderiyor. Yamaç, Vartolu’ya “ Meke nerede?” diye soruyor. Dizide, Yamaç karakterini canlandıran Aras Bulut İynemli ‘nin rolüne olan adaptasyonu harikalar yaratıyor görüşündeyiz. 10. Bölüm Çukur ‘da mahalleli ile birlikte Aliço’yu Feyyaz’ın elinden kurtarma sahnesinde yaşanan duygu seli 11. Bölüm Çukur ‘da başka hangi olaylar karşısında yaşanacak merak ediyoruz. 11.Bölüm’de oğlu öldürülen Feyyaz’ın öfkesi dinecek mi? Evi ve Yamaç’ı terk edip eski evine dönen Sena ne yapacak? Vartolu ile buluşan Saadet arasında neler yaşanacak. Akşın’a kötü biri olmadığını söyleyen Celasun ne yapacak? Daha birçok sorunun cevabını almak ve heyecanlı bir akşam geçirmek için yeni bölüm ilk sahne Çukur ile yetinmeyip, Çukur kendi saati ve gününde ekran başında olmanızı öneriyoruz.

İlgili Haberleri

Çukur 25. Bölüm Özeti ve Yeni Bölüm İlk Sahne Haberimizde
Survivor Kim Elendi 15 Nisan – Acun Ilıcalı Ünlülerden Elenen İsmi Açıkladı
Survivor 9. Hafta Performans Sıralaması Belli Oldu – 2018 Puan Tablosu
Survivor 2018 Kim Gitti – 9 Nisan Survivor Elenen Kim Oldu
Survivor Konseyde Kim Yazıldı – 9 Mart 2018 Survivor Eleme Adayları