Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cam Filmi Yasağını Düzeltin Talimatı

Cam filmi yasağında çok önemli bir iddia ortaya atıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelen tepkilere sessiz kalmadığı ve bu işin düzeltilmesi için talimat verdiği belirtiliyor.

Cam filmi yasağında çok önemli bir iddia ortaya atıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelen tepkilere sessiz kalmadığı ve bu işin düzeltilmesi için talimat verdiği belirtiliyor. Cam filmi yasağı gündemi meşgul etmeye devam edecek gibi görünüyor.

Cam filmi yasağına gelen tepkiler geçtiğimiz günlerde Motorlu Taşıtlar Vergisine yapılacak zamlar gibi beklenenden fazla oldu. Süleyman Özışık'ın haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan bu tepkilere kayıtsız kalmadı ve MTV zammında olduğu gibi bu konun da esnetilmesini istedi.

Türkiye’de yaklaşık 5 milyon araç sahibini ilgilendiren cam filmi yasağının ekonomiye de milyarlarca liralık etkisinden söz ediliyor. Vatandaşlardan gelen aşırı tepkiler nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu işi düzeltin diye talimat verdiği konuşuluyor.

Bu arada araçlarındaki cam filmini yasak nedeniyle söktürenlerin zararını kim karşılayacak ya da cam filmi nedeniyle ceza yazılan araç sahipleri ne yapacaklar?  

İlgili Haberleri

Battal İlgezdi Hakkında Soruşturma Başlatıldı
Kaü, Başkan Yıldırım’a Fahri Doktora Unvanı Verdi
Ellerini Kullanamayan Engelliler, Telefonlarını Kontrol Edebilecek
Manyas’a Kaymakam Ataması Yapıldı