Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Cam Filmi Yasağını Düzeltin Talimatı

Cam filmi yasağında çok önemli bir iddia ortaya atıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelen tepkilere sessiz kalmadığı ve bu işin düzeltilmesi için talimat verdiği belirtiliyor.

Cam filmi yasağında çok önemli bir iddia ortaya atıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelen tepkilere sessiz kalmadığı ve bu işin düzeltilmesi için talimat verdiği belirtiliyor. Cam filmi yasağı gündemi meşgul etmeye devam edecek gibi görünüyor.

Cam filmi yasağına gelen tepkiler geçtiğimiz günlerde Motorlu Taşıtlar Vergisine yapılacak zamlar gibi beklenenden fazla oldu. Süleyman Özışık'ın haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan bu tepkilere kayıtsız kalmadı ve MTV zammında olduğu gibi bu konun da esnetilmesini istedi.

Türkiye’de yaklaşık 5 milyon araç sahibini ilgilendiren cam filmi yasağının ekonomiye de milyarlarca liralık etkisinden söz ediliyor. Vatandaşlardan gelen aşırı tepkiler nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu işi düzeltin diye talimat verdiği konuşuluyor.

Bu arada araçlarındaki cam filmini yasak nedeniyle söktürenlerin zararını kim karşılayacak ya da cam filmi nedeniyle ceza yazılan araç sahipleri ne yapacaklar?  

İlgili Haberleri

BİM 20 Temmuz 2018 ve 24 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu İndirimleri
ŞOK (21 – 25 Temmuz 2018) Aktüel Ürünler Kataloğu Yayınlandı – Hafta Sonu Özel
Sağlık Personellerinden Yıpranma Payı Ve Emekli Maaşıyla İlgili Açıklama
Van’ın Öğretmenleri İtalya’da
POMEM Mezunu 382 Polis Göreve Başladı