Danıştay Başkanlığı Memur Alımı Yapacak

Danıştay Başkanlığı tarafından memur alımı yapılacak. Danıştay Başkanlığında 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesine göre istihdam edilmek üzere 3 memur alacak.

Danıştay Başkanlığı tarafından memur alımı yapılacak. Danıştay Başkanlığında 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/A maddesine göre istihdam edilmek üzere, 2016 KPSS (B) Grubu, KPSS P3 puanı ve Danıştay Başkanlığınca gerçekleştirilecek uygulama ve sözlü sınavı ile 3 mühendis alınacak.

Danıştay memur alımı başvuruları 13 Kasım 2017 Pazartesi günü saat: 09:00’da başlayacak olup, 17 Kasım 2017 Cuma günü saat: 17:00’da sona erecek. Başvuruların mesai saatleri içerisinde yapılması gerektiği belirtildi.

Adayların başvurularını Danıştay Başkanlığının internet sitesinden temin edilecekleri başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak Danıştay Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekiyor.

Danıştay Başkanlığı memur alımına elektronik, elektrik–elektronik, elektronik ve haberleşme, bilgisayar, bilişim sistemleri, yazılım, bilgisayar bilimleri mühendisliği bölümü mezunları başvuru yapabilecekler. Detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

Akbank Çok Sayıda Kadro İçin Personel Alımı Yapacak
İş Bankası Memur Alımı Başvuruları Başladı 23 Şubat 2018
THY Teknik Personel Alımı Yapıyor Şubat 2018
Türkiye İstatistik Kurumu 11 Kamu Personeli Alıyor