Ercan Yazgan Neden Öldü? Bizimkiler Kapıcı Cafer Kimdir?

Oyuncu Ercan Yazgan hayatını kaybetti. Bizimkiler dizisi kapıcı Cafer olarak da tanınan Ercan Yazgan neden öldü? Ercan Yazgan nereli ve kaç yaşındaydı?

Türk tiyatrosu ve sanat camiası bir değerli ismini daha kaybetti. Gece saatlerinde gelen üzücü habere göre oyuncu, Bizimkiler Cafer olarak da tanınan Ercan Yazgan hayatını kaybetti. Bir süredir tedavi altında olduğu Saygı Hastanesi’nden yapılan açıklamaya göre tiyatro sanatçısı ve dizi oyuncusu isim, 8 Mart Perşembe günü saat 23:45’te vefat etti. Bu haber sevenlerini üzüntüye boğdu.

Ercan Yazgan neden öldü? Hastanenin yaptığı açıklamaya göre oyuncu nöroloji kliniğinde tedavi görüyordu. 3 Mart tarihinde solunum yetmezliği yaşayan Yazgan yoğun bakıma alındı. Yoğun bakımda 5 gün kalan sanatçı hipotansiyon, karaciğer yetmezliği ve sonrasında gelişen çoklu organ yetmezliği sonucunda hayata gözlerini yumdu.

Ercan Yazgan kimdir? Birçoğumuz onu Bizimkiler Kapıcı Cafer olarak tanıyoruz. 4 Nisan 1946 tarihinde Sinop’ta dünyaya gelen Yazgan, uzun yıllar tiyatro sahnelerinde oyunlar sundu. Televizyon ekranlarında aslında ilk olarak Perihan Abla dizisiyle karşımıza çıktı. Bizimkiler’in yanı sıra Kaygısızlar dizisinde de tanınan bir yüz olmuştu.

İlgili Haberleri

CTE 15 Bin Personel Alımı Başvuruları Hangi Branşlara Olacak? CTE Kontenjan Dağılımı ve İlan Bekleniyor
Adalet Bakanlığı 15 Bin Personel Alımı Başvuruları Hangi Branşlara Olacak? Kontenjan Dağılımı ve İlan Bekleniyor
İŞKUR İş'te Anne Projesi İle Günlük 70 TL Başvuruları Nasıl Olacak
Emekli Astsubayların Yaşadığı Ekonomik Sıkıntıları İçin TBMM’de Soru Önergesi
Sayısal Loto 22 Eylül Sonuçları Büyük İkramiye Verileri Açıklandı