Gençlik ve Spor Bakanlığı KPSS 2017/9 ile Memur Atama Duyurusu

Gençlik ve Spor Bakanlığı memur atama duyurusu yayımlandı. Duyuruda KPSS 2017/9 memur alımı ile yerleşenlerden istenen belgeler belirtildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı memur atama duyurusu yayımlandı. Gençlik ve Spor Bakanlığının internet adresinden yayımlanan duyuruda, KPSS 2017/9 merkezi memur alımı tercihleri ile Spor Genel Müdürlüğü memur kadrolarına yerleştirilen adaylardan istenen belgeler, yapılacak iş ve işlemler belirtildi.

KPSS 2017/9 tercih sonuçlarına göre Spor Genel Müdürlüğüne yerleşmeye hak kazanan adayların başvuru formu ile başvuru formunda belirtilen istenen belgeleri hazırlamaları gerekiyor. Bu belgeler kimlik fotokopisi, ÖSYM sonuç belgesi, mal bildirim formu gibi evraklardan oluşuyor.

İstenen belgeler Spor Genel Müdürlüğü Personel ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Atama ve Kadro Şube Müdürlüğüne ulaştırılacak. Evrakların elden ya da posta yoluyla, 12 Ocak 2018 tarihine kadar teslim edilmeleri gerekiyor. Adaylara bu duyurunun dışında başka bir yolla duyuru yapılmayacak. Başvuru formu için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

Tarım ve Orman Bakanlığı KİK Kararları Açıklandı
Kamu-Sen'in KPDK'da Gündeme Getirdiği 59 Talep