Gençlik ve Spor Bakanlığı Memur Alımı Yapacak

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından memur alımı yapılacağı ilan edildi. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı bulunan Spor Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere açıktan 15 müfettiş yardımcısı alınacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından memur alımı yapılacağı ilan edildi. Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı bulunan Spor Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere açıktan 15 müfettiş yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

Adaylar başvurularını 6 Kasım ile 14 Kasım 2017 tarihleri arasında kurumun internet adresinden ya da e-Devlet üzerinden giriş yaparak başvuru formunu elektronik ortamda doldurmak suretiyle yapacaklar. Yapılan başvuruların çıktısı alınarak istenen belgelerle birlikte 20 Kasım 2017 tarihine kadar Spor Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığına gönderilecek.

Başvuru yapabilmek için hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun olmak, 2017 KPSS P48 puan türünden en az 80 puan almış olmak gerekiyor. Ayrıca, 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak gibi şartlar aranıyor. Detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

Memur Alımı: Erdek Belediyesi Sözleşmeli 2 Personel Alımı Yapıyor
İŞKUR 1078 Büro Personeli Alımına Kimler Başvuru Yapabilir
İŞKUR 1141 İMD Alımına Kimler Başvuru Yapabilir
Yozgat Bozok Üniversitesi 53 Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı