Hacettepe Üniversitesi 224 Sağlık Personeli Memur Alımı Yapıyor

Hacettepe Üniversitesi personel alımı yapacak. Yayımlanan ilana göre Hacettepe Üniversitesi 224 memur alımı yapıyor. Sözleşmeli sağlık personeli alımı başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

Hacettepe Üniversitesi personel alımı yapıyor. Devlet Personel Başkanlığınca yayımlanan ilana göre, Üniversite Hastanelerinde görev yapmak üzere sözleşmeli sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek. Birçok pozisyonda yapılacak olan alım kapsamında toplam 224 sözleşmeli personel alımı yapılmış olacak. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Hemşire alımı için 168 kadro belirtildi. Adayların hemşirelik fakültesi, sağlık bilimleri fakültesi hemşirelik bölümü veya hemşirelik yüksekokulu mezunu olmaları gerekiyor.

Hemşire alımının yanı sıra 2 psikolog, 2 sosyal çalışmacı, 6 fizyoterapist, 7 diyetisyen, 2 eczacı, 1 biyolog ve 36 sağlık teknikeri alımı yapılacak. Tekniker kadroları dışındakilerde ilgili alandan lisans mezunu olmak şartı aranacak. Tekniker kadrolarına memur alımı için ise farklı kontenjanlara göre ilgili önlisans bölümü mezunu olmak şartı yer alacak.

Adaylarda özel şartlara ek olarak genel şartlar da aranacak. Buna göre Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, hükümlü olmamak, 1 Ocak 1983 ve sonrası bir tarihte doğmuş olmak, yönetim tarafından belirlenecek saatlerde görev yapmayı kabul etmek, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak gibi şartlar ilanda belirtildi.

Hacettepe Üniversitesi memur alımı başvuruları 22 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek. Adayların bu süre içerisinde istenen belgelerle birlikte şahsen başvuru yapmaları gerekecek. Başvuruların ardından KPSS puan sıralamasına göre adayların atamaları yapılacak. Mülakatsız memur alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

TEİAŞ 193 Memur Alımı Yapacak
Makina ve Kimya Endüstrisi 58 Memur Alımı Yapacak
TCDD 64 Memur Alımı Yapacak
Toprak Mahsulleri Ofisi 189 Memur Alımı Yapacak