Halkbank 1295 Memur Alımı Başvuru Süresi Uzatıldı

Halkbank personel alımına başvuru yapmak isteyen adaylar dikkat! Halkbank 1295 memur alımı başvuru süresi uzatıldı. Halkbank personel alımına ilişkin detaylar haberimizde...

Halkbank personel alımına başvuru yapmak isteyen ama herhangi bir nedenden dolayı başvuru yapamayan adaylara müjdeli haber geldi. Halkbank 1295 memur alımı başvuru süresi uzatıldı. Peki Halkbank kamu personeli alımına hangi tarihe kadar başvuru yapılabilecek? Başvuru yapmak için hangi işlemler gerekli?

Bilindiği üzere Halkbank tarafından 18 Ekim 2017 tarihinde 1295 personel alımı için ilan yayımlamıştı. Halkbank tarafından yayımlanan memur alım ilanına göre 18 Ekim 2017 tarihi itibariyle başlayan personel alımı başvuruları bugün 9 Kasım 2017 tarihinde yani bugün itibariyle sona eriyordu.

Başvuruların son gününde Halkbank resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yaparak 1295 personel alımı sınavı için başvuru tarihinin ertelendiğini duyurdu. Halkbank tarafından yapılan açıklamada sınav başvuru tarihinin yoğun talep nedeniyle 14 Kasım 2017 tarihine kadar ertelendiğini duyurdu.

Son yapılan değişikliğe göre Halkbank personel alımına başvuru yapmak isteyen adaylar 14 Kasım 2017 tarihi saat 17.00'ye kadar Halkbank şubelerinden sınav başvuru ücreti olan 75 TL'yi yatırıp daha sonra internet üzerinden online başvuru işleminin yapılması gerekiyor. Halkbank memur alımı ilanları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

KPSS Branş Sıralamaları Güncel mi
10 Şubat Ehliyet Sınav Sonuçları Sorgulama Sayfası
AÖF Bahar Dönemi Sınav Merkezi Değişikliği Başvuruları Başladı
18 Şubat 2018 SİYER Sınav Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak
2018 Ehliyet Sınavları Ne Zaman Yapılacak? Başvuru ve Sınav Takvimi