Halkbank 1295 Memur Alımı Başvuru Süresi Uzatıldı

Halkbank personel alımına başvuru yapmak isteyen adaylar dikkat! Halkbank 1295 memur alımı başvuru süresi uzatıldı. Halkbank personel alımına ilişkin detaylar haberimizde...

Halkbank personel alımına başvuru yapmak isteyen ama herhangi bir nedenden dolayı başvuru yapamayan adaylara müjdeli haber geldi. Halkbank 1295 memur alımı başvuru süresi uzatıldı. Peki Halkbank kamu personeli alımına hangi tarihe kadar başvuru yapılabilecek? Başvuru yapmak için hangi işlemler gerekli?

Bilindiği üzere Halkbank tarafından 18 Ekim 2017 tarihinde 1295 personel alımı için ilan yayımlamıştı. Halkbank tarafından yayımlanan memur alım ilanına göre 18 Ekim 2017 tarihi itibariyle başlayan personel alımı başvuruları bugün 9 Kasım 2017 tarihinde yani bugün itibariyle sona eriyordu.

Başvuruların son gününde Halkbank resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yaparak 1295 personel alımı sınavı için başvuru tarihinin ertelendiğini duyurdu. Halkbank tarafından yapılan açıklamada sınav başvuru tarihinin yoğun talep nedeniyle 14 Kasım 2017 tarihine kadar ertelendiğini duyurdu.

Son yapılan değişikliğe göre Halkbank personel alımına başvuru yapmak isteyen adaylar 14 Kasım 2017 tarihi saat 17.00'ye kadar Halkbank şubelerinden sınav başvuru ücreti olan 75 TL'yi yatırıp daha sonra internet üzerinden online başvuru işleminin yapılması gerekiyor. Halkbank memur alımı ilanları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

Diyanet İşleri Başkanlığı 2018 Yılı Görevde Yükselme Sınavı Duyurusu
Milli Savunma Üniversitesi MSÜ Tercih Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak
Deniz Kuvvetleri 2018 Yılı Astsubay Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
LGS 2018 Tercihleri Ne Zaman Yapılacak