Halkbank 1295 Memur Alımı Başvurularında Son Gün 9 Kasım

Halkbank memur alımı başvuruları sona eriyor. Daha önce yayınlanan ilana göre Halkbank 1295 memur alımı başvuruları 9 Kasım 2017 tarihinde bitecek. Halkbank personel alımı başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

Halkbank memur alımı başvurularında son güne geliniyor. Daha önce yayınlanan ilan uyarınca Halkbank’a 1295 personel alımı yapılacak. Bankanın internet sitesinde insan kaynakları bölümünde 1000 servis görevlisi alımı ile müfettiş yardımcısı, iç kontrolör yardımcısı ve uzman yardımcısı personel alımı yapılacağı duyurulmuştu.

Halkbank servis görevlisi alımı

Servis görevlisi alımı tüm illere yapılacak. Adayların 1 Ocak 1987 ve sonrasındaki bir tarihte doğmuş olmaları, herhangi bir lisans bölümünden mezun olmuş olmaları gibi şartlar aranacak.

Müfettiş yardımcısı, iç kontrolör yardımcısı ve uzman yardımcısı şartları

Adaylarda her pozisyon için farklı şartlar aranacak. Yaş şartı müfettiş yardımcısı alımı için 1 Ocak 1989, iç kontrolör yardımcısı alımı için 1 Ocak 1990, uzman yardımcısı alımı için ise 1 Ocak 1987 olarak belirtildi. Yaş şartının yanı sıra belirtilen lisans bölümlerinden mezun olmuş olmak gerekiyor. Bu konudaki detaylara aşağıdaki bağlantıda yer alan ilan metinlerinden ulaşabilirsiniz.

Halkbank personel alımı başvurularında adayların sınav ücretini yatırmaları gerekiyor. 75 TL olarak belirlenen sınav ücretinin yatırılmasından sonra internet üzerinden online başvuru işleminin yapılması ile başvuru tamamlanacak. 10 Aralık 2017 tarihinde adaylar sınava tabi tutulacak. Halkbank memur alımı ilanları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

HKK Muvazzaf Subay Alımı Yapacak Eylül 2018
Boğaziçi Üniversitesi Sözleşmeli 4 Kamu Personeli Alımı Yapacak
Roketsan Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı Eylül 2018
MEB, 2 Bin 858 Sözleşmeli Öğretmen Alımı Başvuruları Başladı
Bakırçay Üniversitesi Kurumlar Arası Naklen Personel Alımı Yapacak