İller Bankası 155 Memur Personel Alımı Yapacak

İller Bankası tarafından 155 memur alımı yapılacağı ilan edildi. İller Bankasının Genel Müdürlük ve Yurt İçi Hizmet Birimlerinde sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere önlisans ve lisans mezunu 155 memur alınacak.

İller Bankası tarafından 155 memur alımı yapılacağı ilan edildi. Devlet Personel Başkanlığından yayımlanan ilana göre İller Bankasının Genel Müdürlük ve Yurt İçi Hizmet Birimlerinde sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere önlisans ve lisans mezunu 155 memur alımı gerçekleştirilecek.

 İller Bankasına lisans mezunu 85 mühendis ile önlisans mezunu 70 tekniker olmak üzere toplam 155 kamu personeli alımı yapılacak. Adaylar başvurularını 21 Kasım 2017 tarihine kadar bankanın internet adresinde bulunan iş talep formunu elektronik ortamda doldurarak yapabilecekler.

Adayların formu doldurduktan sonra çıktısını alıp imzalayarak istenen belgelerle birlikte İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı’na teslim etmeleri gerekiyor. Sınav tarihi daha sonra açıklanacak olup, Ziraat Mahallesi 657.Sokak No:14 Altındağ/Ankara adresinde yapılacak.

KPSS şartı 2016 veya 2017 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarında Mühendis olarak istihdam edilecekler için KPSSP1, Tekniker olarak istihdam edilecekler için KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak şeklinde belirtildi.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanda belirtilen önlisans ve lisans bölümlerinden mezun olmak, kamu haklarından yasaklı bulunmamak, adli sicil kaydı bulunmamak, askerlikle ilgisi bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hastalığı bulunmamak şartları aranıyor. Detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

Jandarma 3400 Astsubay Alımı Başvuru Son Günü 24 Nisan
Orman Genel Müdürlüğü Sözleşmeli 3 Personel Alımı Yapacak
TÜBİTAK 60 Personel Alımı Yapacak! 20 Nisan 2018
Cumhuriyet Üniversitesi 103 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı Yapacak