İŞKUR 20 Memur Alımı Yapacak

Türkiye İş Kurumu memur alımı yapıyor. İŞKUR memur alımı kapsamında 20 avukat personel alacak. Kadrolu kamu personeli alımı başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

İŞKUR memur alımı yapıyor. Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilana göre İŞKUR kadrolarında görev yapmak üzere avukat alımı yapılacak. Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinde istihdam edilecek avukat kamu personeli alımı hakkında başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer alıyor.

İŞKUR personel alımı 10 il müdürlüğüne yapılacak. Buna göre Ankara’da 8, İstanbul’da 3, Antalya’da 2, Balıkesir, Denizli, Kayseri, Kocaeli, Samsun, Konya, Gaziantep Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüklerinde 1’er avukat istihdam edilecek.

Adayların üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun olmaları gerekiyor. Ayrıca geçerli bir avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak ve 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavından, KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları ilanda yer alıyor.

Başvurular 4 Ocak 2018 tarihinde başlayıp 12 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek. Adaylar başvurularını bu tarihler arasında, İŞKUR’un internet sitesinde duyurular kısmında yer alan bağlantıdan yapacak. İnternet ortamı dışında başka bir başvuru şekli kabul edilmeyecek. Başvuruların ardından 5 – 9 Şubat tarihlerinde sınav uygulanacak. Türkiye İş Kurumu memur alımı ilanı detayları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

DPB, 202 Memur Atamaları Hangi Kurumlara Yapıldı
Karasu Belediyesi Kamu Personeli Alıyor 16 Ekim 2018
Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak
MSB Sözleşmeli Er Alımı Başvurular Ekim 2018
Devlet Opera Ve Balesi Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alacak