İŞKUR 7 İl İçin 88 Farklı TYP Başvuruları Sona Eriyor

Türkiye İş Kurumu tarafından düzenli olarak Toplum Yararına Programlar kapsamında belirli programlar için başvurular yer almaktadır. 7 İlin 88 farklı başvurusu ve şartları için tıklayınız.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) bünyesinde Toplum Yararına Programları kapsamında Kasım Ayı itibarıyla başvurular yarın sonra eriyor. İŞKUR bünyesinde TYP başvurularına dair detayların yer aldığı bilgilendirme kılavuzunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilir ve bağlantılardan 88 başvuru detaylarını bulabilirsiniz.

TYP başvuruları Çevre temizliği, Kamusal altyapının yenilenmesi, Park düzenlemeleri başvurusu ile ayrıca farklı farklı olmak üzere Çevre temizliği, Ağaçlandırma, MEB bakım onarım ve temizlik ve MEB Güvenlik unvanları için 7 ilde 88 başvuru bulunmaktadır.

İŞKUR Toplum Yararına Programlar TYP personel alımı kapsamında başvurular Isparta, Niğde, Kastamonu, Gaziantep, Ankara, Kırşehir ve Gümüşhane olmak üzere 7 il için yapılacaktır. Bazı başvurular 10 Kasım’da sona erirken bazıları için birkaç günlük süre daha var.

Aşağıdaki bağlantıdan 88 farklı yerdeki TYP başvurularına dair detayları sizler için hazırladığımız PDF dosyasından indirerek o ilin başvuru tarihleri, İŞKUR başvuru numarası ve illerini bulabilirsiniz. 7 ilin 88 başvurusu için TIKLAYINIZ. TYP bilgi rehberi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

İŞKUR-TYP 7 İl İçin Güvenlik ve Temizlik Personeli Alımı Yapıyor 23 Eylül 2018
İŞKUR, TYP 80 Bin Personel Alımı Yeni Başvurular Alınıyor 21 Eylül 2018
İzmit Öğretmenevi 1 Kamu İşçisi Alımı Yapıyor
Erdek Belediyesi 2 İşçi Alımı Yapıyor