İstanbul Valiliği 2000 Bekçi Alımı Başvuruları Başladı

İstanbul bekçi alımı başvuruları başladı. Daha önce yayınlanan İstanbul Valiliği 2000 bekçi alımı için başvurular başlıyor. Bekçi alımı şartları nelerdir?

İstanbul Valiliği bekçi alımı başvuruları başladı. İhdas edilen kadroların ardından merakla beklenmeye başlanan çarşı ve mahalle bekçisi alımı için ilk ilan İstanbul Valiliği tarafından yayımlanmıştı. Bu kapsamda İstanbul ili ilçelerine farklı sayılarda olmak üzere toplam 2000 bekçi alımı yapılacağı ilan edilmişti. Başvurular 8 Kasım 2017 tarihi itibariyle başladı.

İstanbul Valiliği bekçi alımı, diğer illerle aynı başvuru şartlarına sahip olacak. Adaylarda en az lise ve dengi okul mezunu olmak, 30 yaşından büyük olmamak, askerli hizmetini tamamlamış olmak şartları aranacak. Bunların yanı sıra başvuru yapacak adayların en az 167 cm boyunda olması ve beden kitle indeksinin 18 ile 27 arasında olması gerekiyor.

İstanbul Valiliği 2000 bekçi alımı başvuruları 8 Kasım Çarşamba günü itibariyle başlarken, 22 Kasım 2017 tarihine kadar sürecek. Adayların bu tarihe kadar başvurmak istedikleri ilçenin ilçe emniyet müdürlüğüne başvurmaları gerekiyor. Başvurular istenen belgelerle birlikte şahsen yapılacak. İstanbul bekçi alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

HKK Muvazzaf Subay Alımı Yapacak Eylül 2018
Boğaziçi Üniversitesi Sözleşmeli 4 Kamu Personeli Alımı Yapacak
Roketsan Kamu Personeli Alımı Başvuruları Başladı Eylül 2018
MEB, 2 Bin 858 Sözleşmeli Öğretmen Alımı Başvuruları Başladı
Bakırçay Üniversitesi Kurumlar Arası Naklen Personel Alımı Yapacak