KHGM Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifika Eğitim Programı Başvuruları Başladı

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü (KHGM) tarafından 3 hastanede yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı düzenleneceği açıklandı. Sertifikalı eğitim başvuru ve program tarihleri haberimizde yer alıyor.

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü (KHGM) tarafından 3 hastanede yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı düzenleneceği açıklandı. Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğünün yayınladığı duyurularda Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi ve Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi sertifikalı eğitim düzenleyecek.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesinin yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı 13 – 22 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 31 Ekim-6 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacak.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı başvuruları 20 – 24 Kasım 2017 tarihlerinde alınacak, program ise 4 Aralık 2017 ile 12 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi yoğun bakım hemşireliği sertifikalı eğitim programı 13 Kasım-22 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak olup, başvuru tarihleri 23 Ekim- 03 Kasım 2017 olarak ilan edildi. Detaylı bilgi ve başvuru formu için TIKLAYINIZ.  

İlgili Haberleri

Sağlık Bakanlığından İcap Nöbeti Açıklaması
Sağlık Bakanlığı KPSS 2018/4 ve 2018/5 İle Göreve Başlayacak Personel Hakkında Duyuru
Aile Hekimliği 2018/3 İller Arası Yerleştirme Tayin Kurası Başladı
Sağlık Bakanlığı 84. Dönem DHY Eş ve Mazeret Kurası Başvuruları Başladı