Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 40 Kamu Personeli Alımı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı yapacak. İŞKUR tarafından yayınlanan ilanlara göre Kıyı Emniyeti 40 kadrolu işçi alımı yapacak. Lisans ve önlisans mezunu personel alımı başvuru detaylar haberimizde yer alıyor.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı yapıyor. İŞKUR tarafından internet ortamından yayınlanan ilanlara göre Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne 40 kadrolu kamu işçisi alımı yapılacak. Lisans ve önlisans mezunu adayların başvurabileceği personel alımı hakkında detaylar haberimize yer alıyor.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü işçi alımı farklı pozisyonlara yapılacak. Buna göre 20 deniz trafik operatörü, 7 büro memuru, 1 bilgisayar mühendisi, 1 çevre mühendisi, 1 Gemi Makineleri İşletme Mühendisi, 2 kimya mühendisi, 2 Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisi, 1 makine teknikeri, 1 inşaat mühendisi, 1 İnşaat Teknolojisi Teknikeri, 2 elektrik teknikeri, 1 bilgisayar Teknolojisi Teknikeri olmak üzere toplamda 40 kadrolu personel alınacak.

Tüm pozisyonlar için farklı başvuru şartları belirtilse de genel şartlar da bulunuyor. Buna göre adayların ilgili 2016 KPSS puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekiyor.

Deniz trafik operatörü alımı başvuru şartları

Adayların Denizcilik alanında lisans düzeyinde eğitim veren bir bölümden mezun olmuş olmaları gerekiyor. KPSS şartının yanı sıra adaylarda yabancı dil şartı da aranacak. Buna göre YDS’den en az 60 puan almış olmak gerekiyor. İşe alınacak adaylardan 15’i İstanbul, 5’i Çanakkale’de görev yapacak ve 10 yıl boyunca görev yerlerinin değişimini isteyemeyecek.

Diğer pozisyonlara başvuru şartları ve detaylar için adaylar İŞKUR iş arayan sistemini ziyaret edebilir. Başvurular İŞKUR tarafından internet ortamından ya da hizmet merkezlerinden alınacak. Deniz trafik operatörü alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

İŞKUR Yayımladı!! Birecik Belediyesi 29 Kamu Personeli Alıyor
TCDD 157 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
İŞKUR Farklı Sulama Birliklerine Kamu personeli İlanını Yayımladı Aralık 2018
Güneykaya Belde Belediyesi Kamu Personeli Alacak Aralık 2018
Aliağa Belediyesi Kamu Personeli Alıyor Aralık 2018