Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 40 Kamu Personeli Alımı Başvuru Son Günü 2 Kasım

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı başvuruları sona eriyor. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından 40 kadrolu daimi kamu işçisi alımı yapılacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı başvuruları sona eriyor. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından 40 kadrolu daimi kamu işçisi alımı yapılacak. KEGM önlisans ve lisans mezunu işçi alımı için 24 Ekim’de başlayan başvurular 2 Kasım 2107 tarihinde sona erecek.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kadrolarına 20 deniz trafik operatörü, 7 büro memuru, 1 bilgisayar mühendisi, 1 çevre mühendisi, 1 gemi makineleri işletme mühendisi, 2 kimya mühendisi, 2 gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisi, 1 makine teknikeri, 1 inşaat mühendisi, 1 inşaat teknolojisi teknikeri, 2 elektrik teknikeri, 1 bilgisayar teknolojisi teknikeri alınacak.

Başvuru yapabilmek için 2016 KPSS puan türünden en az 60 puan almış olmak ve kadro pozisyonlarına göre ilanda belirtilen önlisans ve lisans bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Başvurular İŞKUR’un internet sitesinden ya da il şube müdürlüklerinden yapılabilecek. 30 işçi alımı ilanı için TIKLAYINIZ. 10 işçi alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberleri

İŞKUR Yayımladı!! Birecik Belediyesi 29 Kamu Personeli Alıyor
TCDD 157 Kamu İşçisi Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı
İŞKUR Farklı Sulama Birliklerine Kamu personeli İlanını Yayımladı Aralık 2018
Güneykaya Belde Belediyesi Kamu Personeli Alacak Aralık 2018
Aliağa Belediyesi Kamu Personeli Alıyor Aralık 2018