Makine Kimya 4 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü MKEK engelli 4 kamu personeli alımı yapacak. Kamu personeli alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığında yayımlandı. Başvuru şartları ve branşlar için tıklayınız.

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü MKEK sürekli işçi (engelli) alımı kapsamında ilanı DPB’de yayımladı. Engelli 4 kamu personeli alımı başvuru bilgileri ve şartları şu şekildedir.

Engelli işçi çalıştırma zorunluluğu doğrultusunda Kurumumuzun Kırıkkale’de bulunan; MKEK alım yapılacak branşlar; MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğü işyerine - 1 Engelli statüsünde Elektrik-Elektronik Teknolojisi (elektrik), MKE Ağır Silah ve Çelik Fabrikası Müdürlüğü işyerine - 1 Engelli statüsünde Makine Teknolojisi (torna-tesviye, cnc), MKE Barut Fabrikası Müdürlüğü işyerine - 1 Engelli statüsünde Makine Teknolojisi (makine), MKE Mühimmat Fabrikası Müdürlüğü işyerine - 1 Engelli statüsünde Makine Teknolojisi (makine) belirsiz süreli çalıştırılmak üzere belirtilen branşlardan - lise ve dengi okul mezunu toplam 4 sürekli işçi alımı yapılacaktır.

Kamu personeli alımlarında uygulanacak usul ve esaslar şu şekildedir;  Alınacak sürekli işçi için, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup 9 Ağustos 2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.

Personel alımı başvuruları nasıl yapılacak?  Türkiye İş Kurumu aracılığıyla yapılacaktır. İlan detayları ve başvuru süresi Türkiye İş Kurumu internet sitesinden takip edilebilir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlüğünden veya İŞKUR internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. İlan metni için TIKLAYINIZ

İlgili Haberleri

Ege Üniversitesi 33 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımlandı
Kahramanmaraş Valiliği 3 İlçeye 38 Güvenlik Korucusu Alımı
Jandarma Subay ve Astsubay Öğrenci Alımı Başvurularında Son Gün 13 Ağustos
Polis Akademisi Lise Mezunu Polis Alımı Başvuru Sayfası Açıldı – 2018 PMYO
Bozok Üniversitesi 13 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı