Meteoroloji'den 7 İl İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden 7 il için sağanak yağış uyarısı geldi. Peki hangi illerde kuvvetli yağış görülecek? İstanbul ve Ankara'da hava durumu nasıl olacak? Kar yağışı görülecek mi? İşte son hava durumu raporları ve detaylar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü bazı bölgelerde yaşanacak kuvvetli sağanak yağış konusunda vatandaşları uyardı. Meteoroloji'den yapılan açıklamaya göre yağışların yerel olarak kuvvetli olacağı belirtildi. Ayrıca vatandaşlar dikkatli olmaları konusunda uyarıldı. Peki İstanbul ve Ankara'da hava durumu nasıl olacak? Hangi illerde kuvvetli sağanak yağış bekleniyor?

Yurt genelinde hava yarın genellikle sağanak yağışlı geçecek. Bazı illerde ise yağış kuvvetli sağanak şeklinde olacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre Bartın, Zonguldak, Karabük, Kastamonu, Düzce, Sinop ve Ankara çevrelerinde yarın öğle saatlerinden itibaren kuvvetli sağanak yağış görülecek. Bu illerdeki sağanak yağışın yer yer çok kuvvetli olmasının beklendiğini açıklayan Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bu illerdeki kuvvetli sağanak yağışların sebep olacağı ani sel, su baskını ve heyelan gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği konusunda vatandaşlara uyarıda bulundu. 

İstanbul ve Ankara'da hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporlarına göre İstanbul'da yarın gün boyu sağanak yağış görülmesi bekleniyor. Yağışların öğle saatlerinden itibaren yer yer şiddetli olması bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün son hava durumu raporlarına göre Ankara'da bugün akşam saatlerinden itibaren ve yarın havanın kuvvetli sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor. 

İlgili Haberleri

CTE 15 Bin Personel Alımı Başvuruları Hangi Branşlara Olacak? CTE Kontenjan Dağılımı ve İlan Bekleniyor
Adalet Bakanlığı 15 Bin Personel Alımı Başvuruları Hangi Branşlara Olacak? Kontenjan Dağılımı ve İlan Bekleniyor
İŞKUR İş'te Anne Projesi İle Günlük 70 TL Başvuruları Nasıl Olacak
Emekli Astsubayların Yaşadığı Ekonomik Sıkıntıları İçin TBMM’de Soru Önergesi
Sayısal Loto 22 Eylül Sonuçları Büyük İkramiye Verileri Açıklandı